Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 évesen nincsenek barátaim, nem is nagyon voltak, a családommal sajnos elég nehéz kijönni, meg nem is lakom velük. Én úgy gondolom, nyitott vagyok és barátkozós, mindenkivel szívesen beszélgetek, meghallgatom őket, és a visszajelzések alapján kellemes társaság vagyok, de mégsem sikerült tartós baráti kapcsolatokat kialakítani. Ráadásul egy térdműtét miatt 3 hónapig a négyfal közé voltam zárva, amitől még jobban bedepiztem. Hogyan szerezhetnék igazi barátokat?

2013. jún. 2. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
képet
2013. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a gyik.hu-n!


Az igazi barátokat nem lehet csak úgy szerezni!!


Jár el pl kirándulásokra, vannak természetjáró klubok, ahol össze jönnek az emberek, és elmennek sétálni erdőn-mezőn. Már persze ha a térded engedi...

Ha van kutyád, menj el vele kutya suliba, jó program, és lehet barátkozni.

Iratkozz be valami tanfolyamra, pl tanulj nyelvet.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ez mind olyan ahol lehet beszélgetni, ismerkedni.

2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZoltanAnglia ***** válasza:
A nemedet sem artana feltuntetned.
2016. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!