Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni olcsón használ...

Hol tudok venni olcsón használt műkörmös asztalt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is azt hanem mondjuk íróasztalt ami hasonló? Vagy hogy keressek rá a neten? Esetleg tud valaki valamit? Vagy valami külföldi oldalt?

2013. jún. 2. 21:57
 1/5 anonim válasza:
2013. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, ezek jók csak sokba kerüenk .8 max 10 ezret adnék érte, de mondom nem fontos kimondott műkörmös aztal vmi hasonló is jó olyat hol találok? Vannak ilyesmi íróasztalok is nem?
2013. jún. 3. 12:16
 3/5 anonim válasza:

vaterán rákerestem, ilyen árban is van asztal, amit kis átalakítással nagyon praktikusra meg lehet csinálni


[link]

2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) amúgy hogy hívják azt az asztalt amiilyen a műkömös is? vagy mire használnak még olyat?
2013. jún. 3. 12:31
 5/5 anonim válasza:
szerintem műkörmös asztalnak hívják. nem tudom, mire használnek még ilyen asztalt.
2013. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!