Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért hasonlítanak össze a...

Mért hasonlítanak össze a többi cigánnyal?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok bevallom! fehér bőrű vagyok soha nem csináltam semmi olyat ami rossz lenne mégis egykalap alá vennek a többivel! a Rokonaim Angliába dolgoznak a Bátyám le érettségizett Pesten Autó szerelő 160 ezret keres havonta Én padig nagyon szeretnék orvos lenni és 4-es tanuló vagyok de ez már k*rvára fáj hogy lenéznek!

2013. jún. 2. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Légy olyan mint eddig. Add önmagad. A jelenlegi környezetet 0 intelligenciájú emberekből áll. Ilyeneket mindenhol találsz majd, az ilyenek le is fognak nézni mindig. De lesznek akik nem. Velük kell foglalkozni. :D
2013. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
azért mert az országban az emberek elvakultak, általánosítanak, és tele vannak előítélettel. én arab vagyok részben, de mivel kreol bőrű és sok cigány barátom van, egyből lecigányoznak és sokan lenéznek e miatt ok nélkül miközben tanulok + 16éves korom óta munkám van hogy eltartsam magamat:) az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni, az arcukba kell röhögni mert azzal hogy mindenkit egy kalap alá vesznek ok nélkül, csak a saját értelmi képességeiket minősítik
2013. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!