Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Matekbol 2,2re allok, tehat a...

Matekbol 2,2re allok, tehat a 2esem meg van. De valamiert a matek tanar azt mondta hogy megfog buktatni. De meg mondtam neki hogy a 2esem meg van de akkor is. Az ugy meg oke lenne ha 1,9. Tudnek valamit tenni ellene? Vagy joga van igy is megbuktatni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem túl etikus, az tény

de egyrészt, a tanárok nem mindig számszerű átlagot számolnak

másrészt, ha úgy gondolja, hogy igazából hülye vagy hozzá, csak mákod volt hogy az átlagod ilyen, akkor is buktathat... ezt majd a tanári konferencián még megvitatja a többi tanárral, de általában a többi tanár nem sokat változtat rajta...


szóval van joga hozzá, hiába utálják érte... szerintem húzz bele, szerezz egy 4est, oszt megvan a kettes:)

2013. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy ket dolgozatom jol sikerult! 4,3,2,2,3,1,2,1 A temazarokat 3,2,2 szoval ezek piros jegyesek amik (2db szamitanak)! Javitani mar nem enged azt mondta! amugy utal engem, ugy hogy tuti hogy azert akar megbuktatni!
2013. jún. 3. 18:39
 3/14 anonim ***** válasza:

hát igen, az előfordul... szintén nem a tanári etikett szerint... de az írásodból nekem úgy tűnik, hogy nem is törekedtél nagyon a szimpátiára.. konkrétan.. "megmondtam neki, hogy a 2esem megvan".. hát ez nem az a stílus, ahogy egy tanárral illik beszélni..

hunyászkodj meg és ígérj fűtfát:D

2013. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De most ugy is azon leszek, hogy meg adja a 2est! Mar mint megprobalom elerni, befolyasolom meg stb!:) Igerek en neki mindent, de hat ha egyszer nem bir, bar en se ot!:D Meg amugy is utalom a matekot! Szepen szoktam en beszelni vele! Ugy ahogy o en velem!:)
2013. jún. 3. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:
ha nincs meg második félévre a 2.00 akkor simán meghúzhat.
2013. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudod az a legrosszabb hogy meg mondta ha megirom a temazarot 2esre akkor at enged! meg is irtam 2esre ugy alltam 2,20ra! aztan ki talalta h nekem van egy potdolgozatom amit mar meg irtam 2felev elejen 1esre! de most az utolso heten meg iratta velem meg 3x! Igy allok 1,9. Azt mondta hogy akkor is meg buktat, de akkor is kijelentette amikor 2,0ra alltam. De az osztalyombol 3gyereknek 1,7 megadta 2est. Na tehat amit most meg iratott abbol 2piros jeggyel irt be temazaronak amikor ebben az evben csak 1db temazaronk van. Tehat mig nekem 3db tzmvan a tobbieknek meg csak 1! Igy holnapi napokban igazgato urhoz kell fordulnom ezzel!
2013. jún. 10. 21:19
 7/14 A kérdező kommentje:
SZERINTETEK JOL TESZEM?
2013. jún. 10. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nemigazan
2013. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es most miert? egyedul velemszurt ki evvegen! es egy dolgozatot nem irathat meg 4x! amit mar meg irtam 2fel ev elejen. Es csak nekem van 3db temazarom amikor csak 1 nek kellene lenni. Es mar akkor ki jelentette hogy megbuktat amikor 2,0ra alltam!
2013. jún. 10. 21:29
 10/14 A kérdező kommentje:
+2.Felevben 3temakorbol irtunk. Igy maximum mindenkinek csa 4jegye lehet. De nekem van a legtobb 8db!!! Szoval en akkor is ugy erzem hogy egyedul velem kivetelezik, velem szurtki, csak nem akarja meg adni a 2est, es csak engem utal...! Ha a rosszabb tanulonak meg tudta adni 1,7 meg 1,6 akkor nekem 1,9re miert nem tudja?!:))
2013. jún. 10. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!