Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hánytatok már tömegközlekedése...

Hánytatok már tömegközlekedésen? Meséld eeel : )

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de a szomszédunk igen.

Debreceni buszon történt, mindenki csúnyán nézett, és a sofőr felmosatta vele a cuccot.

2009. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem de olyan volt, h a mellettem ülő hányt. Mármint a mellettem lévő négyesben hányt a pasi. Egy falusi fesztiválról jöttem haza busszal, és hát a pasi elég rosszul nézett már ki az elején is. Aztán olyan 20 perc elteltével -gondolom már eleget zötykölődött a busz- kiadta, amit nem tudott visszatartani. Elég gáz volt... Aztán a köv. megállónál felállt, hogy majd ő leszáll, ám nem sikerült idejében elkapnia a kapaszkodót, és bevágódott egy másik négyesbe. Azon kívül, hogy hatalmasat koppant a feje, látszólag semmi baja nem lett.
2009. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én még nem. A volt barátom egyik haverja viszont egy alkalommal nagyon bepiált... az 50es villamossal jöttünk vele együtt hazafelé, és kijött belőle ... annyira ciki volt, próbáltam úgy csinálni, mintha nem is ismerném. Szegény barátomnak is kínos volt. Szerencsére este 11kor már nem sokan utaznak villamossal.
2009. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tipikus eset, de egyik éven egyiptomban nyaraltunk és busszal mentünk túrára, csupa magyar. már éjjel is hánytam, hát még a buszon. állandóan rohantam a wc-re, mindenki engem nézett. mondjuk nem zavart. de egyszer, mikor jött az inger foglalt volt a wc, anyum gyorsan előkapott egy zacsit, abba hánytam egy egész busznyi ember szeme láttára. hálistennek estére jobban lettem, így a hazaúton laza émelygéssel magúsztam.
2009. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, többször is:(

de akkor még csak 4 éves voltam. és mindig rosszul voltam a buszon, és sokszor hánytam:( szerencsére most már nincs ilyen bajom:)

16/L

2009. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 éves voltam.Elkaphattam valami fertőzést,mert napokig hánytam meg hasmenésem volt.Arra emlékszem,h ült mellettem egy lány,aki,miután megesett ez a dolog,folytatta az olvasást.
2009. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ugyanis ha állnom kell a buszon (főleg nyáron a melegben) az esetek 90%-ában rosszul leszek :S Általában megúszom azzal, hogy az ájulás kerülget. Anya mondta, hogy amikor érzem, hogy kezdek rosszul lenni igyak egy kicsit. Hát ez nem jött be, be mert amikor ittam nemcsak szédülni kezdtem, hanem hányingerem lett és már nem bírtam ki a következő megállóig (távolsági buszon). És hát visszajött a dolog :D A tömött buszon nagyon kellemetlen volt a dolog, de így visszagondolva azért vicces :)
2009. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Én igen... Nagyon beteg voltam, mentem volna orvoshoz. A megálló előtt, ahol le akartam volna szállni megállt a busz forgalmi okokból (kb. 5 métert kellett volna menni a megállóig), de nem nyitotta ki az ajtót... Tartogattam, de aztán elkezdtem hányni az alsó lépcsőfokra, aztán leugrottam a buszról (pont akkor kezdtem el hányni, mikor elindult a busz, aztán amikor kinyitotta az ajtót pont volt egy kis "szünetem"), rohantam egy fához, és hánytam tovább... Roppant ciki volt! Ráadásul pont ott ült a buszon egy lány, aki nagyon tetszett, így még cikibbnek éreztem a dolgot :)
2009. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%
Hát én hányok a tömegközlekedési eszközöktől kivéve vonat , taxi , repülő.Egyszerűen utálom őket mert nem kényelmes , nem higénikus.... stb. Én mindenhova autóval megyek ahova lehet.
2010. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!