Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandó fogszabályzó után...

Állandó fogszabályzó után tényleg kell még éjszakai meg sima drót?

Figyelt kérdés

Már több mint 10 éve szerencsétlenkednek a fogsorommal, pedig teljesen normális és szép, csak állítólag nem szabályos a harapásom. Hordtam alsó, felső kivehető fogszabályzót, aztán 2,5 évig állandót, most fogják majd levenni, de azt mondták utána kell még belülről drót meg újra kivehető éjszakai... Ráadásul az még plusz 40e Ft lenne a fogszabályzó ára mellé, és erről eddig szó sem volt...

Tényleg kell ez?! Nektek raktak fel ilyet utána?



2013. jún. 4. 14:26
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Hàt nekem az éjszakai nem segített (pedig agy kétévig volt) ezért most lesz állandóm. Ha szépek a fogaid hagyd a francba. Majdnem elájultan mikor mobdták hogy próbálkozhatunk még egy éjszakaival,hátha... Aztán mondja hogy 40e forint + minden húzásnál 4000 forint,ami havonta van... Lehet,hogy le kéne cserélned a fogorvosodat és egy másikat kipróbálni,hogy ő mit mond. Én is ezt tettem ,elmentem egy másikhoz,aki azt mondta,hogy meg lehet próbálni egy éjszakait ,de egyáltalán nem érdemes,teljesen rendbe hozni nem fogja. Így hát hétfőn megyek majd és felteszi az állandot ami biztosan rendbe hozza :)

2013. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Recyusz válasza:

Tényleg kell... Ha nemakarod, hogy visszaálljanak a fogaid.

Nekem tegnap vették le, hétfőn megyek és akkor rakják alulra a drótot (ami semmiben nemfog zavarni az étkezésben) , felülre pedig az éjszakait.nekem mind2 14000 ft kerül. Nállunk 1 kontroll 10000ft -ba került ..... (alsó felső együtt)

2013. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KELL nekem álandó után lett éjjszakai, de nem nagyon hordtam (egyszerűen nagyon rossz volt benne aludni) és vissza álltak a fogaim.
2013. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, a csudába... :(
2013. jún. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!