Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vehetnék barátomnak...

Mit vehetnék barátomnak karácsonyra? Olyat ami esetleg maradó emlék.

Figyelt kérdés
Volt már évkönyv, szivecske alakú párna, ien szivecskés dobozok egymásban, kis film összeállitás kettőnkről...De mit lehet még ami ezekhez hasonló, vagy esetleg még humoros is?Már kifogytam az ötletekből
2009. okt. 7. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Wow eléggé előre vásárolsz meg mindent,mi?:D Amúgy ezek nagyon sablonos,személytelen ajándékok kivéve a videót,vegyél olyat amit szeret,egy jó filmet,koncertjegyet,könyvet..stb
2009. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogy mennyire sablonos..de véleményem szerint egyáltalán nem az, mert mindegyikben van közös dolog rolunk...és nemhinném h sokan kinlodnának egy egész könnyvvel ami áll vagy 70 oldalbol:D kidekorálva, tele rajzokkal...meg am megismerkedésünk elejétől az akkori napig van benne leirva szinte minden, képekkel együtt. A párnán meg közös kép van rolunk.(jo ez lehet sablonos talán, de örök emlék:) )A szivecskés dologban is versek vannak ..:) és azt is én csináltam, festettem, rajzoltam rá:)

Nem igazán az az olvasó fajta:D

Koncertre nem jár...filmet meg már néztünk jópárat együtt:))

Azért gondolkozok rajta már most, mert nem akarom az utolsó pillanatban, meg idő mire eldöntöm h nah akkor mi legyen:D:D

2009. okt. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!