Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, fontos lent olvassátok!?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú,én 14 éves vagyok ő 13.Baj a korkülömbség.Nem vagyok a legszebb de ő nem nagyon nézi a csajokon,hogy ki a legszebb.Nem akarom elmondani,hogy tetszik vagyis ha nem szégyelném és tudnám,hogy énis tetszek neki akkor elmondanám de micsináljak,hogy vegyen észre?És ráadásul ez kicsit furszának fog tünni de tetszik egy másik fiú is nm anyira mint az előző nem nagyon torődök vele de meghivott a balagasára s az ünnepsegre is ezt monta szó szerint:,,Szeretettel várjük a családot//időpont// és *(nevemet mondta)** is!!

Most mit tegyek vlmit akar tőlem szakított a barátnőjével de még van rá eséj,hogy összejöjjenek szerintem.

Mit tegyek mindkét ügyben segítsetek!!!!

//Bocs a helyesírási hibákért//

S.O.S



2013. jún. 5. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Első lépésnek döntsd el kit akarsz!
2013. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ha szakítottak a barátnőjével és még el is hívott a ballagására jó esélyed van hogy bejössz neki de ezt nem tudhatom 100%-ra. amit szerintem tenned kéne az hogy elmész a ballagására keresed a társaságát, sokat mosolyogsz és nevetsz ha valami vicceset mond(ne vidd túlzásba) aztán a jelekből majd úgyis meglátod hogy mit érez
2013. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii köszi !! sokat segítettetek!! <3
2013. jún. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!