Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szita Bence anyját kiküldte...

A Szita Bence anyját kiküldte a tárgyalásról a bíró, és a kamerák előtt közölte vele, hogy részeg. Holott láthatóan józan volt. Mindezt bemutatták Tv-ben, szégyenletes volt. Ezek a felkent személyek mindent megtehetnek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 13:15
 1/8 Sparr0w ***** válasza:
Pontosan magyarország csodálatos jogrendszerében a bírák azt csinálnak amit akarnak...
2013. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Láttam a nőt, amikor a bíró a pofájába vágta, hogy ittas, és ilyen személyeket nem is szabadott volna beengedni a bíróságra, pedig józannak tünt. A szerencsétlen nőt kivezettette a biztonsági őrrel. A nő kiment, miközben a bírót nézte, az arcán csodálkozás volt és csak a fejét ingatta.


A másik bíró, aki a cigány-gyilkosságoknál vezette a tárgyalást, 30.000 forintra büntette a megölt gyerek apukáját, mert kiabált, amikor azt mesélte a meghallgatásakor, hogy a mentősök röhögcséltek és azon viccelődtek a helyszínen, hogy kikőtték a fejét a fülei közt. Mármint a gyermekének a fejét. Kiabált. no, ezért kapott 30.000-et, mert nem mondta halkan.

2013. jún. 5. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem. az is lehet, hogy jópénzzel megkenték a bírót, hogy legyen miről írnia a médiának.
2013. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenek ítélkeznek felettünk, - barmok.
2013. jún. 6. 06:20
 5/8 anonim válasza:
55%

A tárgyalást részletesen, percről percre közvetítő beszámolók úgy írták le, hogy "valóban érezhető piaszagot árasztott". Nem voltam ott, de kizártnak tartom, hogy ok nélkül, a média sugallatára tette volna ezt a bíró. Hülyeség.


Mellesleg a bíró feladata a tárgyalás menetének meghatározása, a rendfenntartás is. Én már tárgyaltam olyan ügyben, ahol az egyik fél többször mutogatott a bíróra, tiszteletlen volt s ezért s bíró pénzbírsággal sújtotta. Ittas vagy bódult állapotban lévő ember valóban ne jöjjön be tárgyalásra.


Az általad lebarmozott bíró amúgy végig korrekt módon, kellő gyorsasággal vezette le a tátgyalást, szigorú, jogszabályoknak megfelelő korrekt ítéletet hozott, szerintem ez a fő. Nyilván nagyobb tapasztalat áll mögötte, és több alapja volt a nőt ittasnak titulálnia, mint neked a kiragadott tv- híradó alapján háborogni

2013. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a kaposvári idióta bíró, az ítélethirdetéskor belenézett a kamerába és üzent a társadalomnak - nekem, meg nektek is, mert ti is társadalom vagytok - hogy a 3 életfogytig ítélet azért ilyen súlyos, hogy a társadalom megtudja, hogy gyermekgyilkosságokat nem lehet elkövetni, elrettentésként ítélt így. Mintha a gyermekeket öldökölni szokványos cselekmény lenne.
2013. jún. 28. 06:59
 7/8 anonim válasza:
Amúgy Szita Bence anyja miért nem vigyázott a fiára idegen nőre bizta a gyerekét?Ő is hibás volt ebben az ügyben? És hol a vérszerinti apa a történetben?
2020. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7.nézd meg a szita bence ügyet a bűnös lelkek adásban ott mindenre kapsz választ..de jó késői kérdés amúgy.
2021. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!