Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha holnap reggel (csütörtök)...

Ha holnap reggel (csütörtök) feladnak nekem egy csomagot a postán, elsőbbséggel az ország egyik végéből, akkor a másik végére mikorra érkezik meg?

Figyelt kérdés
Nagyjából egyébként 200 km-es távolság. Legkésőbb szombatra reggelre kéne a csomag.
2013. jún. 5. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy csomag nem lehet elsőbbségi, csak a levél, így attól függ miként adta fel az illető: levélként, vagy csomagként.


Elsőbbségi levélként 85%-ban kézbesítik következő munkanap a küldeményt és 97%-ban a feladást követő harmadik munkanapig.


Ha MPL üzleti csomagként lett feladva, akkor választható rá 1- vagy 2 napos garancia.


Ha sima standard postacsomagként lett feladva, akkor is 1-2 munkanap alatt megszokott érkezni általában.

2013. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben megérkezett, mert tegnap délután lett feladva. :) Csomagként lett feladva és elsőbbséggel érkezett, úgyhogy van ilyen is, ezt rosszul tudtad, de a válaszodat azért köszi.
2013. jún. 6. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csomagként lett feladva és elsőbbséggel érkezett, úgyhogy van ilyen is, ezt rosszul tudtad"


Jól tudta, de ne zavarjon. Gondolom ott dolgozik, ahogy én is, de a gyengébbek kedvéért én is leírom:

Elsőbbségi csomag nincs, azt úgy hívják, hogy "garantált kézbesítési idejű csomag". Itt attól függ, hogy mikor érkezik, hogy a feladó 1 vagy 2 napos határidővel adja fel. Az ügyfelek jó része még a levelet sem tudja megkülönböztetni a csomagtól, ami nem gond, de okoskodni azért tudnak...

2013. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván így van, én kérek elnézést. Minden esetre a hangnem a részedről gáz, kicsivel több tiszteletet, ha már ott dolgozol, tudod nem mindenkinek ez a szakmája. Egyszerű emberként, aki még sohasem kapott, ilyet, úgy gondoltam, hogy egy becsomagolt doboz az csomagnak számít nem levélnek és mivel ezen a becsomagolt dobozon rajta volt a matrica/bélyeg, hogy elsőbbséggel, ebből gondoltam így.
2013. jún. 7. 08:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ez sok hozzá nem értőtől hallom, hogy "nincs igazad" meg "rosszul tudod", - ahogy tőled is, annak ellenére, hogy nem értesz hozzá. Ha nem értek valamihez, akkor nem állok le vitatkozni. Ennyi...
2013. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig az a tendencia, hogy, olyan válaszok érkeznek, amik helyénvalóak. Van, hogy vki úgy írja, hogy ezt gondolja, vagy ezt hiszi. Nem tudhattam, hogy ő ennyire járatos benne. Az meg, hogy sokan írják ezt, az még nem ad okot az ilyen hangnemre, legalábbis úgy gondolom. Részemről ennyi.
2013. jún. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!