Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HOgyha történetet írnátok,...

HOgyha történetet írnátok, miről szólna?

Figyelt kérdés
Milyenek lennének a szereplők, mi történne benne, vagy hogyha már írjátok mi történik és mi fog történni?

2013. jún. 6. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
természetesen kalandregény, különös titokzatos dolgok történnek, és az illető megpróbálja kideríteni... a szereplők jó előre ki vannak találva, de olyan szinten, hogy még a múltjuk is, viszont a leírásban csak egy-egy mondattal jellemzem őket, és így szép lassan bontakozik ki a jellemük...
2013. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
''III.világháború'' lehetőségeiről, érvekkel támasztanám alá, hogy kik lehetnek a szemben álló felek. A háború következményeiről, hogyan hatna ez az emberiségre, erre az országra, milyen ajtókat nyitna hazánk számára! Csak a képzeletem szabna határt! :) A szereplők természetesen az országok lennének! :) Amelyek élére, egy-egy vezető áll, és mindenki más szemszögből látná a világot! én erről írnék:)
2013. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én írok, nem is egyet... ha gondolod beszélgethetnénk erről privátban. Mennyi idős vagy?:) L/16
2013. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!