Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud információt az...

Hadzsib kérdése:

Valaki tud információt az M1A1 Abrams és az FV 4030/4 challenger mk.1 páncélzatáról?

Figyelt kérdés
Annyit tudtam csak kideríteni h Rétegelt páncélzata van amiben kerámia és lemerített urán is van, továbbá reaktív páncélzattal is elláthatók de se a páncél vastagságáról se a rétegek elhelyezkedéséről nem tudok semmit. Elvileg titkosított de szerintem vannak kiszivárgások.

2013. jún. 6. 15:00
 1/5 diablopeti válasza:
Én is nézem ezeket de az ilyeneket szigorúan titkosítják van egy könyven és minden új tank páncélzatához ez van kiírva.talán mikor roncs telepre mennek többet tudunk meg :D
2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 diablopeti válasza:
De ténylegg ez ugyananyira titkos mint eduard snowden által bejelentett adathalászat
2013. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 diablopeti válasza:
Az ilyeneket azért nem hozzák nyilvánosságra mert ha ellenség kezébe kerül akár ki is használhatják majd idővel mikor m1a7 abrams lesz(mondtam valamit) biztos nyílvánosságra hozzák
2013. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jeffrey Spender válasza:

Kérdező !


Ajánlom a HTKA fórumát.

2023. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jeffrey Spender válasza:

A Chieftain az homogén acélos volt, arra rátákoltak külső függesztésű kompozit modulokat, dobozokat, és voilá, megszületett a Challenger 1-es.


[link]


Úgy kell elképzelni, mint hogy a T-55-ösre aggattak szintén kompozit modulokat, és lett belőle T-55-ös Enigma.



Az M1 Abrams-nél legyártanak egy belső vázat, és onnan építik fel, kifele haladva, és jön a külső, mely ápol, s eltakar.


[link]


[link]


[link]

2023. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!