Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öt napja nem tudok belépni a...

Öt napja nem tudok belépni a Freemailomba, mindent megpróbáltam már?

Figyelt kérdés

A freemail szimplától kezdve vagy 10 helyről nem tudok bejelentkezni.

Mindig azt írja ki probálkozzak 30 perc múlva.Valaki járt már így?Egy idő után sikerült belépni?


2013. jún. 6. 15:49
 1/7 anonim válasza:
Ugyan így vagyok már kedd óta..még nem változott semmi!
2013. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nálam szintén semmi változás!

Azért elég durva!

2013. jún. 7. 20:07
 3/7 anonim válasza:
Már írtam nekik egy szép levelet hogy rohadjanak meg :D
2013. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A freemail egy kalap szart sem ér, legjobb lenne, ha átváltanál másra, pl. gmail. Én is ezt tetem, nehezen szántam rá magam, hiszen mindenki a freemailes címem ismeri, de megérte. Sokkal jobb, eddig nem volt vele semmi gondom, nem kapok spameket.

Egyébként az elmúlt fél évben ez sokszor előfordul(t) a freemaillel. Nálam volt hogy hetekig ugyanilyen volt, de volt hogy csak 5 percig. Egyszer meg fog javulni magától, azt viszont nem tudni mennyi idő. Engem most épp enged belépni, de nem jeleníti meg a mappáim, szóval nem látom a beérkező üzeneteket sem.

Válts másik levelezőprogramra!

2013. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valószínű váltok , csak persze megszoktam , és mindenki ezt a címet tudja kb 5 éve.

Köszi a válaszokat!

2013. jún. 8. 10:07
 6/7 anonim válasza:
első vagyok!Már csináltam egy g-mailos címet..nálatok lett valami változás?
2013. jún. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden a régi semmi változás!
2013. jún. 12. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!