Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmnek nem sokára lesz...

A barátnőmnek nem sokára lesz a szülinapja, és ő nem az a "vegyünk minél drágább ajándékot" fajta, hanem a "szívből jövő, kézzel készített" és hát nem nagyon van ötletem?

Figyelt kérdés
én a szülinapomra tőle egy helyes pasikkal kidekorált füzetet kaptam (imádom a sorozatokat és mindig arról beszélek neki hogy milyen helyes ebből meg abból az. és hát gondolom ezért), de én nekem nem jut eszembe semmi. Egy kollázsra gondoltam, de eddig még csak egy lábat raktam rá, színes zoknival (a többi része fekete-fehér) és aránytalanul nagy a cipője. :D asszem nem ez lenne a legjobb szülinapi ajándék. ötletek?

#ajándék #születésnap #kézzel-készített
2013. jún. 7. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy füzet tele vicces idézetekkel, és mindegyik mellé közös kép amin ketten vagytok?És mondjuk ilyen képszerkesztőkkel lehet hozzá vicces díszeket, bajszot meg stb.

Vagy mondjuk valamit varrni neki, lehet netről ilyen cuki sablonokat leszedni és nem is nehéz őket megcsinálni :D

2013. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezek jó ötletek, köszönöm :D :)
2013. jún. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!