Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghúztam a nyakamat és egy...

Meghúztam a nyakamat és egy gombócot érzek a nyakamnál és az állam között nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom már hogy hogyan történt valami beszélgetés volt és valamire úgy reagáltam hogy nagyon széthúztam a számat közbe lefelé is néztem(nem tudom hogy mondjam el), tehát nagyon meg húzódott éreztem hogy úgy maradtak az inak, más napra éreztem egy gombócot meg fájt ha hozzá értem ez már a 3.ik nap, nemfáj már de érzem ha mozgatom. Lehet valami komolyabb bajom vagy meg kellene nézetnem? Csak bevagyok parázva..

2013. jún. 7. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet h f*szt szoptal, s egyik golyo vagy gomboc ottragadt.
2013. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hahaha XDDD


Ment a zöld kéz, nagy forma vagy fater! XDDD

2013. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A g*ci k*rva any*d remélem megpuszt*l reggelre hogy ilyen kis selejtet sz*rt ki a k*la lyukából amit napi szinten k*rtak vagy 20-an a ret*edék cigány*k te majomarcú köcs*g, remélem te is majd megtapasztalod ezt, de remélem neked valami rosszindulatú daganatod lesz, szép estét.
2013. jún. 8. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is koszonom a szep estet, masreszt pedig neked es anyukadnak is hasonlo jokat kivanok, mint te nekem. Egeszseg kategoriaba kellett volna raknod a kerdest te nagyon gyoker.
2013. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!