Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A francba! Már több éve...

A francba! Már több éve bolyongok ezen az oldalon, és végre megtaláltam valakit aki helyesen válaszolt egy kérdésre. (? )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3740931-habo..

Ő az. A legelső válaszoló. Tökéletes választ adott. Halálpontos meghatározást adott. Tudja hogy mire való az idézőjel. Felhozta a kérdés hibáját, de nem kritizálta azt. Csupán említette. Azt is hozzátette hogy lehet kötekedni, de az idézet ezt jelenti. Soha nem olvastam még ilyen erős választ. Minden egyes betűje izzik a magabiztosságtól. Az egónak még csak híre sincs. Semmi trágárság. Nyelvtani helyesség a maximumon. Mintha csak magamat látnám. Egyszerűen nem lehet belekötni. Úgy tűnik nem csak én vagyok sebezhetetlen. Hát haver, akárki is vagy, várlak a klubomba



#Sebezhetetlen #megvan! #igazi válaszoló
2013. jún. 8. 01:37
 1/4 anonim válasza:
Ha szertenéd vele felvenni a kapcsolatot, írj neki privát üzenetet :)
2013. jún. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet belekötni? Lássuk csak:

"Ha nem 2Pac-tól származna, akkor nem írtad volna be?" - A kérdező nem azt mondta, hogy az idézet kiejtője miatt teszi fel a kérdést, hanem hogy miatta sorolja abba a kategóriába, amelyikbe. Ezt a szóban forgó válaszadó vagy istenesen benézte vagy pontosan tisztában volt vele, csak épp szőrszálat hasogatni támadt kedve.

Arról már nem is beszélve, hogy a "háború" szó/metafora magyarázatára ki sem tért, pedig arra sem a legszorosabb értelemben ajánlott tekinteni.

Hadd jegyezzem meg, hogy a kérdésed számomra komédiaszagtól bűzlik, úgy fogalmazol benne, mint valami elvetemült, önmagát parodizáló, szenvedéllyel túltöltött animerajongó. Szóval amennyiben ezt a röpke monológot poénnak szántad, vedd úgy, hogy jót röhögtem rajta. Ha viszont nem... akkor is.:D

2013. jún. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedved második válaszoló,

Sokkal jobban megérdemelnél egy olyan általam jól kifejtett pontos választ, de most nagyon sietek. Szóval: egy pillanatra megijesztettél, de aztán felismertem a lényeget. Legszívesebben ide is írnék 10-20 sort, de most nem tudok. Minden esetre köszönöm a választ, illetve örülök, hogy összefutottunk.

2013. jún. 8. 02:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyenek is ;) még reménykedhetünk h nincs teljesen elcseszve ez az oldal...
2013. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!