Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes e válltani vistáról...

Érdemes e válltani vistáról win 7 re?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni ha vistáról átválltanák win 7 re a gépem gyorsabban konvertálna e formatfactory programmal ? Nemtudom létezik e olyan formatfactory program ami kezeli a 4 magos processzort ? Az igazat megvallva nemnagyon tetszik a win 7 utállom a kinézetét is a vista tetszik az új gépet amit vettem a Ceo ba win 7 tel telepiteték csak én utálom és letöröltetem a király utcába a win 7 et.meg is haragudot rám a Ceo.Esetleg létezik olyan formatfactory ami vistán is kezeli a 4 magos processzort ? ha nem muszáj nemszeretnék win 7 re válltani csak ha nincs más kiut akkor persze muszáj lesz.


A gépem adatai:


i5 3470 intel 4 magos processzor

4 gb ddr 3 1600 ram

Asrock z77 pro 4 m alaplap

western digitál 3 tb os belsö winchester.


2013. jún. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A programodat nem ismerem, de a win7 gyorsabb és stabilabb mint a vista. Csodálkozom, hogy van még valaki aki vista-t használ.
2013. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt nekem is mondták a win 7 gyorsabb akkor lehet a konvertáló program is gyorsabb lesz
2013. jún. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!