Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak vampirok? Hogy lehet...

Vannak vampirok? Hogy lehet megolni oket? Hogy szaporodnak? Hol talalhatoak? Szeretik a napot? Vannak legendak rolluk? Ismer valaki vampirokat? Stb.

Figyelt kérdés
komolyan kerdezem . Ez nem vicc . Nagyon fontos lenne .

#Ne kerresetekfilmekbol #sorozatokbol .
2013. jún. 8. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Vannak vámpírok, Dél-Amerikában élnek, emlősök.

A rolluk szó jelentését nem ismerem. Nem jártam arrafelé, így nincs vámpír ismerősöm. Van egy sün barátom, róla tudok mesélni.

A vámpírokat megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.

2013. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Hiszek a vámpírokban.

Bár nem a régi hanem az új evolúcióban.

Szerintem ma a vámpírok úgy nézhetnek ki mint a vámpírnaplók-ban.

Vagyis emberi alakjuk van,de vérrel táplálkoznak.

Szerintem a legtöbb vámpír már állati diétán van,mert a mai tudomány mellett nagy esély lenne a felfedezésükben.


Félek e tölük? Igen kifejezetten.

De hiszek istenben is és megkérem hogy északa is nappal is semmilyen emberi vagy misztikus/állati lény ne tudjon bántani.

így elhiszem hogy isten a házra és a szeretteimre is védőburkot képez a bántó szándékú lények ellen.


Még sosem találkoztam vámpirral,vagyis nem tudok róla de lehetséges hogy találkoztam már vámpirral csak ő sem és én sem tudunk róla hogy az lenne.

Lehetséges az is hogy aki vámpírnak" született" már teljesen emberé változott,nem tudom.


állitólag harapással vagy így szaporodnak:

a vámpír iszik az emberből,és az ember a vámpírból útána megkell halnia.

Mások szerint normális embernek is születhet vámpír gyermeke.

Egyesek szerint megteremtették őket,mint az emberiséget de nem tudnak szaporodni és ezért sem hisznek anyira létezésükben.


Pusztítás:

A legerterjetebb hogy fakaróval kell átszúrni a szívüket vagy napra kell mennijük.,,Fokhagyma is egy mitósz és a tök.

de hidd el annyi és annyi és annyi állítás van hogy nem tudom leírni az összeset.

a mitósz szerint romániából származnak vagy a pokolból.

Túl sok az állítás és a mitósz nem tudom leírni az összeset.


Miért fontos?

2013. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal vannak, a minap is felhívott egy Gy. Ferenc nevű vámpír.Megölni egyet? Hm... mond nekik, h nem szépek és elsorvadnak. Szaporodás... agyon harapják az embereket aztán majd csak lesz valami. Ha keresel egyet majd csak találsz egyet (szerintem keresd őket a temetőben éjfélkor). Imádják a napot, múltkor is láttam egyet napozni... szegény tiszta vörös volt már arra. Legenda van jó sok de mindegyik más-más cuccról szól.. nagyon nem értem őket. Egyik ezt állítja, másik azt. Hát odáig még nem mentem el. h kimenjek éjfélkor a temetőbe és üvöltözzem Edward nevét, de ha agykattanást kapok majd tájékoztatlak.
2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!