Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Far Cry 4-ben lesz Vaas...

XCitroMx kérdése:

A Far Cry 4-ben lesz Vaas Montenegro?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a Far Cry 3 és tudtommal kijön 2014-ben a következő rész is. A kedvenc karakterem Vaas volt és szerintem mindenkinek ő volt a kedvenc karaktere, így a Ubisoft-nak bele kell tennie ezt a karaktert. (meg szerintem a 3. részben volt 1-2 utalás, hogy lesz folytatás)

2013. jún. 12. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Vaas meghalt a 3. részben
2013. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, de amikor Jason leszúrta Vaas-t és "meghalt", akkor ránézett Jason-re. Viszont azt tudom, hogy Citra azt mondta, hogy meghalt, de lehet, hogy szövetkeztek, (mert testvérek) vagy valami ilyesmire gondolok. Vagy csak én kombinálok :S
2013. jún. 12. 19:42
 3/9 anonim válasza:
Lesz far cry 4 :O ez honnan tudod? Am nekem is a kedvenc szereplőm Vaas
2013. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Ubisoftnál, a marketing és sales divízió alelnöke, Tony Key egy nyilatkozatában elmondta, hogy a Far Cry 3 sikere biztosította a franchise jövőjét és mivel a játék "megkapta az elismerést, amit megérdemel", a cég "egyértelműen csinál egy folytatást". Key még azt mondta, hogy a későbbiekben többet is megtudunk. Szóval biztos, hogy lesz kb. 2014-ben :)
2013. aug. 21. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy ha a far cry 4 előzmény lesz akkor lehet benne lesz Vaas,
2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem és nagyon jó lenne, ha ezt a részt nem rontják el. De igazából mind egy, mert legalább csináltak egy nagyon jó 3. részt, amin nagyon sok időt el lehet tölteni. (főleg, ha kijön a magyarítás is rá) :D
2013. aug. 22. 17:19
 7/9 cghghncf válasza:
100% jogy benne lesz mert egy ilyen karizmatikus szereplöt találni mint Vaas és szerintem elvilegben meghalt de honnan tudjuk hogy száz százalékosan én eltudom képzelni hogy valahogy tulélte és a hima lájára menekult és jason a himaljára keveredik (mivel a himaláján játszodik) és bummm kész a far cry 4
2014. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó ötlet, amit mondtál! :) Csak eléggé hihetetlen lenne... én kicsit szomorkodom is miatta, hogy a Himalájában játszódik, mert az a dzsungeles helyszín nagyon jól illett az egész sztorihoz. Én mondjuk úgy gondoltam el még régebben, hogy továbbra is Jason-nel vagyunk és azzal kezdődik, hogy kép bevillanások vannak, amikor Vaas ránézett Jason-re, amikor leszórte, meg ilyenek... aztán valahogy elkapja Vaas és visszatér azzal a mondattal, hogy "Did i ever tell you the definition of Insanity?" csak a hírek alapján nem sok esély van az ilyesmire.
2014. márc. 22. 11:07
 9/9 anonim válasza:
Hát nagyon kevés az esélye hogy Vaas benne lesz 2 ok miatt. 1: Vaas inkább a trópusi szigeteken élő fazon nem az aki szereti a hideget. 2:Vaas elvileg meghalt Citra állította hogy meghalt.Jó lenne ha benne lenne mert ilyen zseniális karaktert egy elmebeteget nem vehetnek ki bár lehet hogy él mert leszúrtuk de kinyitotta a szemét és holtestet se láttunk legalább is én nem nem úgy mint Hoytnál öt láttuk holtan mikor leszúrtuk. :DD
2014. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!