Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tatabányán a Vértes Centerben...

Gyuribacsika kérdése:

Tatabányán a Vértes Centerben melyik az a ruhaüzlet ami olcsóbb és normális ruhákat lehet kapni átlagos emberre?

Figyelt kérdés
Elviekben több ruhaüzlet is van ,de valami olcsóbb kéne ahol férfiruhákat árulnak nadrág pulcsi ilyesmi megfizethető áron.

2013. jún. 13. 20:08
 1/1 anonim válasza:
Háda ? Attól függ h mit nevezel olcsóbbnak 3000 Fölött kezdődnek a pólók / atléták ,a többi pulcsi 5000-6000 körül van ,szóval attól függ ,hogy neked mi a megfizethető ár .... Ha ezek a mércék nálad nem stimmelnek ^^ Akkor vannak jó butikok Komáromba ,Tatán , nézz körül , lehet ,hogy találsz tömegdivat cuccokat amiket a Plázában lehet kapni megfizethető áron ! Én amúgy a NEw York-kerbe szoktam vásárolni ,sztm. elég drága ,de az az én stílusom ! ;) Remélem tudtam segíteni ,ha érdekel még v.mi írj privibe ! :))
2013. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!