Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 évesen a barátommal elmehet...

13 évesen a barátommal elmehetünk az Arénába vásárolni? FONTOS

Figyelt kérdés

A szüleim túlságosan féltenek engem, mert lány vagyok és meg.....-nak a "gonosz emberek". De nem értem. A házunktól az Árkád-ig/Aréná-ig busszal 1 megálló, és ha ezen túl vagyunk, pl az Arénában (ahol minden bolt előtt biztonsági őrök állnak) nem hiszem, hogy "elrabolhatnának. A pénzem re meg tudok vigyázni, amúgy se többszázezer forintot vinnék magammal.

A barátnőmet (szintén 13 éves és lány) őt meg gond nélkül elengedik. A szüleim aggodalma tényleg NEM túlzás? Ti elengednétek a gyereketeket ilyen korban?

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy elengedjenek?



2013. jún. 15. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves nem lehet annyira fogyatékos menj csak.
2013. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Hátha összejön, majd megírom!
2013. jún. 15. 23:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Azert a fogyatekos szo kicsit eros:D


Hat amugy 13 evesen mar tenyleg nem gaz csatangolni... tenyleg vannak ltt sunyi emberek, de masreszrol sok ember is van arra (flleg, hogy van klima), szoval a kkrkdat illetoleg elengednelek:)

Masreszrol meg nem engednelek el, mert a plazazas nem eppen ertelmes es gazdasagos idotoltes..

2013. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kerdezõ!!!


Nem gondolkotál már el azon hogy nem a te szüleidel van a baj?

Ha nem a többikén. Féltenek mert szeretnek. is igen is elrabolhatnak uttán meg csuna dollgokat csinál hatnak veled. hallgas a szüleidere ök csak jótt akarnak is inkább mond meg neki, hogy kisérjenek el téged.

2013. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ui. Én még telfont se adnék a gyerekenek, mert amugy egy csak egy telfonal is eltuddják csábitani. Azt mondják neki, hogy pl: menjen a hössök tere is mert ez is az lesz ott holott meg elrabolják lehet ,hogy most én vagyok az okoskodó kamasz. De csak egy velemény volt mind ösze csak 1- évnél vagyok nálad idösebb. Na is persze koravén is.
2013. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utso, azert sztem nem ilyen feketefeher a vilag... cak nezd meg a szamokat, hogy hany fiatal megy oda, es hanyat piszkalnak.... raadasul ha tobben vannak, akkor altalaban meg se probaljak..

Ez olyan, mint amikkr a szulok mondjak, hogy ne is erkedj az interneten, mert ott csak zaklatni meg megeroszakolni fognak... en 14 eves koromban sokat ismerkedtem a neten, es egy kamuval sem ismerkedtem ossze, es csak azert, mert odafigyeltem a masikra, es gondolkodom...

megvan mindenben a rossz lehetoseg, de akkor inkabb zard magad burokba... a vilag veszelyes, de ahelyett, hogy megprobalnank a veszely lehetoseget kizarni (ezzel a vilag reszeit is kizarni), inkabb meg kellene tanulnunk elni!:)


De a plaza phicsaknak valo, ne menjetek oda:D

2013. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó is te azt hona tud ,hogy még nem kamuztak neked az internet is tele van veszelyekel. Csak a józanoknak való.
2013. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet,mhogy kamuztak, de olyan szemellyel nem talalkoztam netrol, aki masnak mondtat.... pl nem randiztam 15 eves lannyal, aki 40 eves ferfi:D mert ugye egyik veszelye ez, hogy nem azzal talalkozol, akinek mondja magat...

A masik veszelye az, amit surun hallani, hogy lanyokat az aluloltozott kepeikkel zsaroljak.... dehat egy ertelmes emger nem kuld idegeneknek kompromitalo kepeket... bar manapsag sokan a telefonszamukat is kirakjak fbra.... az okosok... nem is ertem, szoktak ezek egyaltalan gondolkodni?!

Nekem fbon csak a nevem es a lakhelyem van kint, es a szulniapom nem az, ami valojaban.... elegge elborzaszt, hoty sokan ismernek, megis felkoszontenek mert a fb azt mondta.... pedig februarra van rakva, mikor oktoberi vagyok:D:) az33t ez eleg nagy elter3s:D


Az viszont igaz, hogy egy plazaban nem sokat tehet az ember, ha odajon hozza kotekedni valaki.... de csak a tomeget kell keresni, ott n3m nagy a szajuk:)

2013. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy mentünk el vásárolni, hogy anyám is meg mi is egyszerre voltunk egy plázában, de külön vásároltunk.
2013. jún. 21. 22:06
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Mivel még én csak 12 évesen látom a világot... Nem tudom, miért nem tudnak elengedni a szülők. A plázázás szerintem nem ribis dolog, főleg, hogy egy csomó mindenre szükségünk van. Ezt már írták: a szüleid féltenek, vagyis szeretnek. engem azért engednek el, mert, nos, pont az ellenkezője igaz. Beszéld meg ezt az anyukáddal, hogy mit vennél, vagy ilyesmi. És lehet, hogy kínos a dolog, de azt is beszéljétek ki, hogy mit csinálsz olyan helyzetekben, amik nem hétköznapiak, és amit említettél. Nem hinném, ha a mozival nem volt probléma, akkor nem engednének el plázázni, csak úgy...


Üdv.: Bacon

2013. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!