Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a legjobb fiu...

Nagyon szeretem a legjobb fiu barátom de nem barátságol mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki 2 éve tetszik és legjobb barátok vagyunk de én nagyon szeretem. Nem tudom hogy ő mit érez irántam. Egy csomot beszélgetünk skypen meh sms-be megolyanokatirunk egymásnak h szeretlek meg hiányzol! De van egy csaj aki csak az utba van. Mit csináljak? Mindig csak rá gondolok..

2013. jún. 19. 00:47
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem hozd fel a témát... am hogy van "útba" az a lány?

Úgy talán többet tudnék segíteni :)

2013. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%

Nem vagy egyedül. Velem/velünk is ugyanez a helyzet, csak fordítva, mert én vagyok a fiú.

Mi is régóta vagyunk barátok (vagy mostmár több), és neki eközben volt egy fiúja, az a kapcsolat szinte miattam jött létre (jó haverom volt az a gyerek, és segítettem megismerkedni nekik, amikor még nem tudta hogy szeretem...). Ez kb 1 éves kapcsolat volt nekik, de én ez idő alatt mindig mellette voltam, és tudatára juttattam amit érzek. Eléggé meglepődött, de nem küldött el, meg semmi, hanem szépen megbeszéltük a dolgokat, és folytattuk a normális baráti beszélgetéseket. Kis idő múlva, mikor szíveket, és ilyesmiket írtam neki, ő is vissza írta, de azt mondta, hogy úgy érzi, hogy csak barátilag... Most kb 1 hónapja szakított a barátjával, aminek nem tudom a pontos okát, mert nem akarta elmondani. Mivel egy év nem rövid idő, ezért vártam egy kicsit, hogy belenyugodjon, meg ilyesmi, nem akartam egyből rávetni magam, hogy járjunk, úgy gondoltam hogy jobb, ha tiszteletben tartom a döntéseit...

Tegnapelőtt rámírt, hogy ő is ugyanazt érzi mint én, csak nem merte még elmondani, és hogy szeretné megpróbálni velem, csak egyelőre fél, mert azt mondja, hogy mi van ha ez sem jön össze. Csütörtökön találkozni fogunk, illetve egy 'évzáróbuliba' megyünk, és megbeszéltük, hogy amíg a többiek nem figyelnek, addig mi elvonulunk egy csendesebb helyre, vagy szobába, vagy valahova, és "megpróbáljuk egymást" együtt (ne a szexre gondolj, nem olyanok vagyunk mint a mai fiatalság nagyobb része, mivel mind a ketten 14 évesek vagyunk...), csak próbálunk beszélgetni, és meglátjuk mit hoz a sors.. :D


Szóval az én történetem ennyi, úgy gondoltam hogy megosztom veled, remélem segített.

2013. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. kommentelőnek: azt úgyèrtve h utba van h amikor probàlnánk ketten lenni beszélgetni vagy ilyesmi akkor dirkt közbe lèp h őt elhivja tőlem meh mindig féltékenykedik az a làny de nagyon feltűnően ès ezt mindenki èszrevette

2.kommentelőnek:nagyon nagyon szépen köszönöm h ezt leirtad ez egy nagyon jo ès szép történet ès igen segitett egy kis önbizalmat vittem magamba ezzel...mi is irunk egymásnak olyat h szeretlek meg hiaányzol meg puszi de nem tudom h ő mit érez...

2013. jún. 20. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ,ne szórakozz,és smárold le!!!

Nem kell itt beszélgetni meg ilyenek,csak adj neki egy csókot és utána meglátjátok hogy hogyan tovább.Mivel hogy 2 éve barátod,így szerintem ő sem semleges irántad.

Gondolom fiatalok vagytok,ha attól félsz hogy utána vége lesz a barátságnak ha nem lesz belőle semmi,akkor megnyugtatlak hogy egyszer így is úgyis el kell válnotok egymástól ha csak nem lesztek egymásé.Szóval ezen az elven elindulva nincs mit veszítened.Mellesleg lehet hogy a srác egy picit mulya így neked kell lépni!

Hajrá!Mindent bele! :)

Sok sikert hozzá!

2013. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 évesen túl egy egyéves kapcsolat után?

Érdekes ,vagy inkább aranyos :)

Inkább érdekes :)

14évesen még sok jó és rossz dolog vár rátok! :)

2013. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Helló! Merész dolgok amit írtál :)) 14 évesek vagyunk! 1 hétig most nem láttuk egymást és csak SMS-ztünk és írtuk egymásnak h hiányzol! Szerintem neki más tetszik és nem merem neki megmondani h mit érzek de szerintem sejti ahogy viselkedek!
2013. jún. 22. 01:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy merésznek tűnik amit írtam,de majd idővel Te is rájössz a dolgokra.Tudod vannak olyanok amikre nem érdemes várni,regélhetnék többet is ,de felesleges,mert majd úgyis magadnak kell kitapasztalnod mindent!

a legjobb tanácsom erre:Öleld meg,és csókold meg!Nem fogsz veszíteni semmit,mert ha utána elveszíted akkor nem is volt a tied és nem is lesz.Ha meg nagyobbak lesztek úgysem lesztek barátok,mert olyan már egy idő után meg fog szűnni,szal ez nem fog működni a késöbbiekben ,mert mindig csak útba lennétek a másiknak,és csak szenvedés és több probléma lenne belőle.Ha nem csókolod meg azzal követed el a hibát!

2013. jún. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz és lényeges dolgokat írsz! Már egy párszor megöleltük egymást és az az érzés leírhatatlan :)) De a csók az túl merész dolog szerintem... De nagyon szépen köszönöm amiket írtál! :))
2013. jún. 22. 02:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megcsókolni,akkor megteszi egy szájra puszi is :)
2013. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Xddd
2013. jún. 22. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!