Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy is működik pontosan a...

Ayanechan96 kérdése:

Hogy is működik pontosan a fogszabályozás, ha eldöntöttem, hogy meg szeretném csináltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves leszek most júniusban, és elhatároztam, hogy megcsináltatom a fogaimat. Alul állnak kicsit össze-vissza, felül viszont csak az első 2 fogam van 1-2 mm-el kijjebb, de különösebb szabálytalanság nem látszik, és a felső fogsorom teljesen rácsukódik az alsóra. Szerintetek be merjem vállalni a fogszabályzót? És ha igen, akkor magánrendelésen miután megkapom az időpontot, és először elmegyek, attól számítva nagyjából mennyi idő lenne, mire megkapnám a fogszabályzóm? És hogy is zajlik ez az egész? Mert olvastam olyat, hogy pár nappal, mielőtt felraknák, valami gumit tesznek a fogak közé. Az mi is egész pontosan, és hogy működik? És tényleg annyira fáj, mint azt sokan mondják? (Lyukas fogam nincs, így azzal nem lenne gond.)

2013. jún. 19. 03:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!