Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Droidombre kérdése:

Mit lehet tenni akkor, ha a mikuláscsomagot nem találtam a szélvédőnél viszont most másfél hónap utáni felszólításban hivatkoznak a fizetetlen parkolásomra és fényképük is van?

Figyelt kérdés

Sms-em is van a parkolásról, 18:41-es kezdettel. Az ő ellenőrzésük 18:37-kor történt.

Jogilag nem tehetek semmit? Hiszen a fénykép nem azt bizonyítja hogy megkaptam hanem hogy a kocsira került, attól én még nem értesülök róla. És így az ügyfélszolgálatos is csak azt szajkózza, hogy akkor kellett volna 15 napon belül lépnem. (csakhogy arról tudnom kellett volna....).


2013. jún. 19. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt érvényes parkolásod? Nem. Akkor meg mi a kérdés?


Nem fizettél, megszívtad. Legközelebb majd nem akarod ingyen elfoglalni az ott lakók helyét.

2013. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!