Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan csinálnátok diákként...

Ti hogyan csinálnátok diákként 50. 000 Forintot 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és nyár végére mindenképpen szereznem kell még pénzt. Az mindegy miért, de itt van az elgondolás:

Most van 20.000Ft zsebpénzem. Még van egy 5-6 éves (eredetileg 16.000Ft) pecám, orsóval, és gondoltam azt egy 5000-ért eladom. Van még néhány táplálékkiegészítőm, és azt is eladom 4000-ért. Megyek dolgozni júliusban, és augusztusban reggel 6-tól délután 1-ig, az 50.000 Ft havonta. De az egyik fizut valószínűleg nem is kell számolni, mert nem augusztusban kapom meg.. MINDENKÉPPEN nyáron kell, körülbelül 130.000. Van egy laptopom, annó 140.000 volt, most 3 éves, és gondoltam felteszem 55.000-ért. Jó, ez mind szép és jó, de nem hiszem, hogy az összes terv bejönne. Például a laptopot is nehéz eladni, azt sem tudom melyik oldalra érdemes felrakni,(Szerintetek?Vatera? Teszvesz?)

Komolyan még azon is gondolkodtam, hogy, mivel vidéki vagyok, ezért van egy régi motorféleség a kertben, és leadnám vasba.. :D

Az a baj, hogy júliustól heti 5 nap munka mellett nehéz még munkát vállalni.

Tehát ti mit/miket tennétek ebben a helyzetben? 17/F


2013. jún. 24. 09:48
 1/5 pipi22 válasza:
ird be a ódmezőbe hogy motherlode és gyorsan megkapod és milomos lehesz :DD
2013. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, de ezt most nem viccből írtam ki.. :D

Szerintem nem akarok lehetetlent, mert 25.000/hó az reális, nem?

2013. jún. 24. 09:53
 3/5 pipi22 válasza:
várj össze zavarodtam most nem a sims 2 játékról van szó??
2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most te miről beszélsz?
2013. jún. 24. 20:05
 5/5 pipi22 válasza:
egy játékról bocsi am az igazi válasz: begyél fel hitelt szerintem és megoldod ( bocsi csak 12 éves vagyok nem tudok még ilyeneket :( )
2013. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!