Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs valakinek valamilyen...

Nincs valakinek valamilyen nagyonjó puskázási praktikája:D Biosz tz, gimi 9. osztály, legdurvább tanár. Naon néz. Deénmeg jól puskázok. De mégis vmi nagyonjó praktika? : P Kösy:8:D

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagy lány vagy? mert ha lány akkor a combodra ragasztgatod a minipuskát,és csak a szoknyát kell felhúzni..Ha a tanár felállít,hogy mi van a feneked alatt,még te is segíthetsz neki keresni a semmit:)

De a legjobb az lenne ha tanulnál...

2009. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én a puska cetlit a tolltartóba tettem :D
2009. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nézd meg ezeket :D

http://www.youtube.com/watch?v=BZg_G8djiHY


http://www.youtube.com/watch?v=91lQK5SCzlQ


(angol nélkül is meg lehet érteni szerintem)

2009. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
Nagyon jó ötletem van: TANULJ!!!!!!!
2009. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én mindig ráültem. aztán mikor kellett, eccerűen csak szétnyitottam a lábaim, és elolvastam a puskát.

másik megoldásom, ha kevesebb volt a tananyag, a zoknimba dugtam egy kis cetlit. amikor kellett, akkor a puskás lábamat, a bokát a másik lábam térdére raktam, mintha úgy ülnék. feljebb húztam picit a nacit, és elolvastam :)

2009. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi:D Legalább nemcsakén szeretek puskázni:P:DXD
2009. okt. 17. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Ehh... akarod tudni a legeslegjobbat? PUSKATOLL!! Bárki bármit mond, a legjobb módszer az az, h a puskát egy olyan dologban rejted el, amit soha nem tetehetnek el veled. Ez pedig a toll. Mindig kéznél van. Ráadásul a tanár nem fogja nézni. Sokan mondják, h a tanárok így nem hülyék, meg úgy ismerik ezt a módszert... én már sok tanárnál próbáltam, egynek se jutott eszébe ellenőrizni a tollamat. Amúgy, a tanároknak is üzenem: legyen már ennyi eszük, jó, h az átlag gyereknek nincs ennyi kreativitása és megmarad a primitív "FELÍROM A PADRA, OKOS VAGYOK MI?" vagy "BETESZEM A PADBA" módszernél, és azt hiszik, h nagyon okosak, de vannak azért, akik jobban csinálják ennél. Én ha tanár lennék, tuti figyelném a tollakat. Komolyan mondom, volt, hogy 2 méterről nem vette észre a tanár.

Szóval a toll: Na most erre sokaknak az a kitekerhetős szar ugrik be, amit akárhol lehet(ett) kapni. Pedig nem. Egy ovális keresztmetszetű műanyag csődarab kell, amibe a kétoldalról feltekercselt puskát beleteheted. A végeire a tekercsnek hurkapálcát ragasztasz, így oda-vissza forgatható. A műanyag csövön vágsz egy ablakot, hogy látni lehessen az anyagot. A végét pedig kiképezed tollnak...

Ez nekem házi gyártmány, úgy tudom már csak egy helyen lehet kapni "hivatalosan": Astoria, Károly körút 8. Egy kis vadászbolt, és a kirakatban "DIÁKSEGÍTŐ" feliratú tollat keress. Egy idős bácsika gyártja kb 1970 óta.

Sok sikert!:D


Ha kevésbé munkaigényes dolgot akarsz, tedd bele a kis betűméretre kinyomtatott cetlit egy átlátszó tollba. Az is beválik.


egyéb: [link]


De ha rám hallgatsz, vegyél puskatollat az Atoriánál!

2009. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
de mire azokat megcsinálod, amivel garantáltan nem buksz le, addigra simán meg is tudod tanulni az anyagot, annak, meg asszem kicsit nagyobb haszna van...
2009. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nemmind1 mien a tanár ha kedves akkor:

-Felirod a kezedre a kérdést kis betükkel, kikéretkec a mosdoba(Ahova eldugsz egy lapot agy bármit) megkeresed a választ magadban mondod és mikor visszaérsz leirod, max 2x csinűlhatod meg :D (felfázásra hagyatkozva)


-Ha gonosz fogj egyflakont és önts 3/4 vizzel , szedd le rola a pairt ird rá a dolgokat és amikor nemfigyel elmozditod az üveget ltáni fogod ha elkap aztmondod zavart vagy utadbasn volt a víz vagy ha táblán volt a kérdés akk nemlátad a táblát mivolt ráirva.. vagy vmi ilyesmit.. :D

2010. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó te minden puskázós kérdéshez odaírod ezt a gagyi módszert?-.-"
2010. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!