Piercing titokba?

Figyelt kérdés
Nyelv és szépségpötty piercinget szeretnék de anyám nem engedi,érveltem is neki mondtam neki hogy nem azért szeretném mert másoknak is van hanem azért mert nekem tetszik de akkor se engedi pedig van a köldökömbe is arról tud és azt meg is engedte..mit csináljak,megcsináltassam titokba ?

2013. jún. 30. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
ne
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Indokolhatnád is hogy miért ne !
2013. jún. 30. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:

mert úgyis ki fog derülni.

várj vele pár hónapot, és vedd elő újra a témát, de ne nyaggasd anyudat ezzel, mert annál inkább nem fogja engedni (gondolom).

2013. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja, és remélem a határt meg tudod húzni...

[link]

2013. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerinted megengedi előbb utóbb ? Én azért így nem akarok kinézni :) Köldökömbe van már egy azt barátomtól kaptam évfordulónkra most lesz egy a fülporcba azt 16.szöletésnapomra kapom barátomtól meg még ezt a kettőt szeretném amiket ide kiírtam és ennél többet nem :)
2013. jún. 30. 17:44
 6/10 A kérdező kommentje:
születésnapomra*
2013. jún. 30. 17:44
 7/10 anonim válasza:

Olyan piercingeket akarsz, amiket nem tudnál az anyukád elől eltakarni. Nyilván nem vagy még 18, így kéne egy szülő engedélye is, h berakják. Szerintem, ha titokba megcsinálod az rosszabb, kevésbé fog anyukád bízni benned.

Anyukád meg lehet csak attól fél, hogy előbb vagy utóbb mindenhova akarsz majd egy piercinget, és csak ezért nem engedi. Szóval legyél teljesen biztos benn, hogy neked szükséged van ezekre, és tényleg hozzád tartoznak. Próbál meg beszélni anyuddal, legyen valami kompromisszum, hogy vársz még pl fél évet, de akkor megengedi vagy ilyesmi. Ha már egyet engedett, akkor csak nem lesz olyan szigorú.

2013. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Múltkor felhoztam de akkor csak a nyelv piercinget azt mondta hogy amég 18 éves nem leszek addig nem csiáltathatok utána meg azt csinálok amit akarok..de nem értem azt hogy ha már egy piercingem van és meg is engedte és még neki is tetszett akkor ezeket miért nem engedi még meg ?!:S Tudja jól hogy ha már esetleg nem akarnám hordani ami nem mostanába lesz akkor kiveszem és benő a lyuk !
2013. júl. 1. 14:11
 9/10 anonim válasza:

Az is lehet, hogy a köldöködbe azért engedte, mert ott kevésbé látszik. És az arcodra nem szeretné, ha kerülne valami. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért is nem engedi, hogy mi a magyarázata a tiltásra.

Amúgy meg tudlak érteni, hogy rossz érzés. Nekem se engedte anyukám, hogy több lyuk legyen a fülembe, pedig én csak fülbevalót akartam. Viszont visszagondolva örülök, hogy nem lyukasztottam ki a fülem :). Így most idősebb fejjel végig tudom gondolni, hogy mit is akarok igazán, és nem csak divatból.

2013. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De strandon az is látszik..de viszont a nyelvpiercing az végülis nem olyan feltűnő meg ha nem mutogatom akkor azt senki nem látja ! :) Már meg kérdeztem tőle hogy miért nem engedi de azt modja hogy azért mert ő nem akarja !:S Pedig saját pénzből menne..egy forintot se kéne adnia mert van rá pénzem csak a beleegyezése kellene !:)
2013. júl. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!