Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegnap itt aludt...

Mit tegyek? Tegnap itt aludt nálam 2 jó barátom, egy ány és egy fiú, akik együtt vannak. Reggel viszont mikor elmentek, nem gondoltam volna hogy ilyen megtörténhet velem?! . Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés

Amikor reggel mindketten elmentek,el akartam tenni a pénztárcámat,mert amikor boltba mentünk nem tettem el..szóval belenéztem,és alig volt benne 1000 ft..100.000-nél is több volt benne,ballagásomra kaptam..beszéltem a lánnyal,és ő elmondta hogy se ő se a pasija soha nem lopnának meg..egyébként elég régóta ismerem őket,és jó barátok vagyunk..mit csináljak??:/

14/L



2013. júl. 2. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Vége a barátságnak.
2013. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyetek feljelentést.
2013. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert szerinted ha ő lopta el akkor el fogja mondani? amúgy sokszor a legjobb barátok tudnak a legjobban alávágni a másiknak...:(
2013. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beszélj a szüleiddel gondold végig hogy más nem lehetett-e és ha nem akk feljelentés egyrészt onnantól nem a barátaid másrészről meg megloptak
2013. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa lenne, ha ennyire hülyék lennének, hogy ellopnak csak úgy 99.000 Ft-ot tőled, méghozzá pont amikor nálad vannak és csak ők vannak ott idegenek... Ez így annyira azonnali lebukás.

Bár ha korodbeliek akkor könnyen lehet hogy ebbe bele sem gondoltak.

Azért gondolkodj kicsit, nem-e tetted a pénzt máshova, vagy hagyhattad el útközben vagy bármi egyéb. Ha nem -és nem volt ott a házban más idegen- akkor szinte biztos hogy ők voltak, és szólj nekik hogy csúnya kis rendőrségi ügy lesz belőle ha nem szolgáltatják vissza mondjuk... azonnal.

2013. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na,mi lett?
2013. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!