Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :/

Fifi14 kérdése:

Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyok együtt a barátommal,és nálunk megszokottak a veszekedések.De mindig csak aproságok miatt vitatkozunk utána rögtön kibékülünk és minden rendben van.Viszont most szünetet tartunk,amit én kértem.Nagyon sokszor megbántottam őt,akár szóval,vagy cselekedettel.Ő mindig az én szemszögemből nézi a dolgokat,és mindent meg ad nekem,én pedig nem.Valamiért azt érzem ,hogy nem kell ,hogy megadjam neki azt amit ő szeretne.Persze lehet ,hogy ezek amiatt vannak mert az elmúlt másfél évben egyfolytában megakart engem változtatni,mert hogy őt zavarta az én hangulatváltozásom,egyes viselkedéseim.Amikor vitázunk sokszor én kérek bocsánatot azért is amit nem én követtem el.Mostanában már nem így van,mert már inkább hagyom,hátha rájön,hogy ö hibázott.Nemtudom mit kéne hogy csináljak.Mostis azt mondja hogy én vagyok a hibás,és ha én megtennék érte mindent,minden jobb lenne.De én valamiért ezeket nem akarom megtenni.Azért mert már nem szeretem?Vagy valami más?Segítsetek kérlek!(Lehet kicsit értelmetlen a fogalmazás ,de remélem kisilavizáljátok belöle a lényeget)

2013. júl. 3. 22:08
 1/1 anonim válasza:
a leírtakból nálatok nem nagyon megy a dolog. én szakítanék azzal, aki meg akar változtatni, nem tud önmagamért szeretni. :/
2013. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!