Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez lopásnak számít szerintetek?

Ez lopásnak számít szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátom vásárolt magának egy dolgot, használta egy ideig és ugyanabban az üzletben kicserélte egy újra, ugyanis csak ilyen akasztón volt rajta, szóval feltünés nélkül elintézte. Szerintetek lehet ebből probléma? Ha esetleg valaki észreveszi, hogy használt és megmutatja az eladónak vagy a főnöknek visszanézik a felvételeket? Már lecsesztem azóta párszor, szóval kíméljetek a kioktatós válaszokkal.. köszi előre is mindenkinek. :)
2013. júl. 4. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mert az nem lehet, hogy ez lopás-e.
2013. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lopás hát, mi más?:)


Az a sejtésem hogy szóban forgó "dolog" valami ruhanemű, az "üzlet" pedig valami Tesco, Auchan vagy hasonló. Ha így van akkor ott nem lesz belőle baj, le fogják szarni.


Ha valami kisebb üzletről van szó ahol az életben maradásért kaparnak hónapról hónapra akkor ott lehet hogy veszik a fáradtságot és visszanézik a felvételt.

2013. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy plázában egy ruhaüzlet. :D
2013. júl. 4. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, lopás. Ne nagyon járjon oda. A felvételt ha van csak egy hétig őrzik, de kimenthették a pofáját wanted felirattal az eladóknak, őröknek. Ha nem kavar akkor ok, de figyelni fogják. Persze ez sem biztos.
2013. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm, hát szerintem egy jó ideig tuti kerülni fogja.
2013. júl. 4. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem őrzik azt egy hétig, 3 nap.
2013. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. :) mindenkinek ment a zöldkéz :)
2013. júl. 4. 13:38
 8/9 A kérdező kommentje:
és tényleg remélem, hogy nem lesz komoly dolog belőle.
2013. júl. 4. 13:38
 9/9 kriszti715 válasza:
Szia,szerintem attol függ hogy honnan és mit rakott vissza,én nem lopásnak inkább csalásnak nevezném
2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!