Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 25 éves pasi, és...

Van egy 25 éves pasi, és állandóan zaklat, azzal, hogy neki nincs sehova mennie, és az utcára fog menni, és fogadjam be?

Figyelt kérdés

van egy 25 éves pasi nem dolgozik semmi,az anyukájával él.

A Családja már nem bírja így úgy tudják kitenni, hogy elköltöznek,én 23 éves lány vagyok dolgozom,van barátom is,ő is azt volt 1 szer futó kapcsolat,de még beszélünk meg minden,meg fenyeget engem,hogy ha nem megyek át hozzá aludni,a barátomnak mindent meg mutat,meg be kavar stb,és állandóan azzal idegesít,most,hogy jaj ő az utcára megy és senki nem fogadja be,már kivagyok nagyon tőle,meg mindig kérdezősködik,hogy kinek írsz stb,ő szerelmes belém,én nem,sőt Utálom,de muszáj vele beszélnem..:S:( de mindig írja facebookon,hogy utcára megy, ha nem fogadom be akkor a kapcsolatomnak vége stb.:( mit tehetnék? pls:(



2013. júl. 6. 17:01
 1/3 anonim válasza:
Hogy érti, hogy mindent megmutat a barátodnak? A barátod tud róla, hogy egyszer ő vele voltál kapcsolatban? Mert ha igen és nem titkoltál el előle semmit akkor nagyon nem tud keresztbe tenni. Nem kell vele foglalkozni.
2013. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ha bafogadod, akkor is tönkremegy a kapcsolat, szóval ezt nem értem. :)
2015. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tűnj el előle!
2015. nov. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!