Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki megnyeri az 5 ös lottot...

Aki megnyeri az 5 ös lottot vagy hatalmas osszeget nyer arra tényleg rászál a maffia?

Figyelt kérdés
olyat hallottam h megkeresik a nyertest oszt megveszik töle a szelvényt h tisztára mossák a pénzuket ez igaz? ha ez igaz akkor a nyertes h igazolja az apeh előtt a sok lét? am h találja meg a maffia a nyerteseket? ezt nagyon nem értem

2013. júl. 7. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, városi legenda. A gazdag emberekre rendszerint "csak" a saját rokonsága száll rá és követelőznek, kérnek, siránkoznak... rosszabbak, mint a maffia.
2013. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, ami a BReaking Badbe van az már közelebb van az igazi pénzmosáshoz + kaszinókon keresztül stb. Az meg a másik, hogy max. úgy működne ha a maffia veszi fel a pénzt mert ha azután veszi el a szelvényt, hogy felveted a pénzt szerintem semmit nem ér vele mert a szerencsejáték zrt.-nél gondolom tudják, hogy ki vette fel a lóvét, az meg a másik, hogy ki az a hülye aki odaadná a szelvényt, hogy helyette vegye fel a pénzt még ha nem is csapja be és odaadja a pénzt utána meg te nem tudod igazolni honnan lettél milliárdos, tulajdonképpen a maffia "mosatlan" pénze cserélődik a "tiszta" lottó pénze, és mehetsz a dutyiba.
2013. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem száll rá, viszont hirtelen feltűnhet, hogy a 30 négyzetméteres panel után egy rózsadombos villában fogsz lakni. Nem a maffiának, hanem a rokonoknak. Akik mint tudjuk, sokkal rosszabbak, hiszen ha az embernek pénze lesz hirtelen, akkor ugyanilyen hirtelen fontosnak érzik az emberek, hogy az ő társaságát keressék meg, és érzelmileg zsarolják.
2013. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már néhány ezer forintért is bármikor megölhetnek bárkit, akár a saját otthonában is. Ezért, az a legjobb, ha az embernek nincs semmije, még élete se.

A legjobb nem létezni.

2013. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Már néhány ezer forintért is bármikor megölhetnek bárkit, akár a saját otthonában is. Ezért, az a legjobb, ha az embernek nincs semmije, még élete se.

A legjobb nem létezni."


Ezen jót nevettem.:)

2013. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!