Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vkivel egy szörnyű dolog...

Ha vkivel egy szörnyű dolog történt, mennyi az esélye annak hogy újra megtörténik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szuggerálod, hogy megtörténjen - vagy hogy ne történjen meg... szóval ha sokat gondolsz rá, akkor elég nagy eséllyel bekövetkezik.
2008. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
TAvaly elhagytam az összes iratomat, és életem legborzasztóbb egy hetét éltem át miatta. Azóta minden második gondolatom a pénztárcám körül forog, minden második mozdalatom a pénztárcámat keresi. Ma megint elhagytam az összes iratom... :P
2008. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély rá.Nem hiszem hogy újra megtörténik.Pár éve elestem biciglivel hogy itt-ott fojt a vér a térdemből és azóta még egyszer sem estem el megint biciglivel.Csak pár hónapja egy nagy gödörbe sétáltam bele amit nem vettem észre szoval itörtem a bokámat :)
2008. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanultam pszichológiából, hogy a félelmünk a jövőtől nem más, mint a félelem attól, hogy a múlt megismétlődik.


A metafilozófia szerint:

Annak, hogy valami megtörténik újra ami már egyszer megtörtént ugyanannyi, mint, hogy olyan történik ami még nem. :D


A kriminológia szerint:

Léteznek tipikus áldozatok.


Az ezoterika szerint:

bevonzod azt amire szükséged van a fejlődéshez.


Eric Berne szerint:

A játszmáid határozzák meg, hogy mi fog történni veled, mert azt fogod tenni, ahol, amiben a sorskönyvedben megírt szerepeidet játszhatod.


Szerintem:

Nem lehet, nem szabad úgy élni, hogy az ember folyamatosan retteg. A rossz élmények feldolgozására időt kell szánni, a tapasztalatokat hasznunkra fordítani. A legbozrzalmasabb élményben is van tanulság. De minnél szörnyűbb a megtapasztalás, annál több lelki erő (érzelmi munka) kell ennek megértéshez, kibányászásához – és annál kevesebben teszik ezt meg.

2008. jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!