Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy szellemet...

Viktorkaxxx kérdése:

Hogyan lehet egy szellemet elűzni?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy van egy nyaralónk és az elöző tulajdonosa felakasztotta magát. Tavaly nyáron a testvérem barátnője felébredt éjjel és látott egy szellemet a házban. Amugy most voltunk ott nyaralni és elment a lámpa + a tv megzavarodott.

2013. júl. 10. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
hmm... tudod szellemek mindenhol vannak... egyéb dolog nem történt? hogyan látta a szellemet? mennyire látta, mennyi ideig? hogy nézet ki???
2013. júl. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos sok információt nemtudok mondani, az biztos, hogy kb 40 éves férfinek nézett ki. És valószínűleg fehér-szürke alakja volt. mit kell csinalni ha látom mert nagyon beparáztam!
2013. júl. 15. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tud bántani! Ne foglalkozz vele :) mi is tesóimmal láttunk már mamámnál 2*is, az egyiket pár hónapja, a másikat meg már pár éve, de többször nem bukkant elő egyik sem. Szerintem várj és ne is gondolj rá és ha lesz még egy alkalom, akkor parázhatsz :D ;D
2013. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!