Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A családom hajlamos a cukorbet...

A családom hajlamos a cukorbetegségre. Én nem szeretnék cukor beteg lenni ezért mostanában nagyon kevés cukrot eszek. Így is kialakulhat cukorbetegség?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ez nem csak a cukorbevitel mennyiségétől függ.
2013. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha megdolgoztatom az izmaimat (mai cukrot használ)akkor elkerülhetőbb lenne?
2013. júl. 14. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

figyelj a mozgás jó mert serkenti a vérkeringést elszállításnak a lerakódott anyagok,de a cukor betegség azért alakul ki mert nincs elég inzulin ami a cukrot lebontaná nem csak a cukor cukrot hanem a szénhidrátokat ami a zöldségekbe is és gyümölcsökben de azért ezeket enni kell

igen az egyetlen amit tehetsz hogy egészségesen élsz mozogsz ,étkezel eljársz orvoshoz kivizsgálásokra .

2013. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom csak én arra gondoltam ha megerőltetem az izmaimat akkor erősebb lesz, és olvastam hogy az izmos férfiak tovább élnek meg kisebb a valószínűsége a cukorbetegségnek
2013. júl. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!