Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdő szerkezetlakatos....

Jani0130 kérdése:

Kezdő szerkezetlakatos. Általában milyen feladatokat kap?

Figyelt kérdés
Általában milyen feladatokat szoktak kiadni egy pályakezdő szerkezetlakatosnak? Nagyon lenézik őket az elején? Mi a tapasztalat? Az öregek elszokták felejteni, hogy hol kezdték? Mennyi idő alatt tanul bele az ember a gyártásba (átlagba)?

2013. júl. 18. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na Szia :)

Elmondom én neked,mostmár 1.5éve vagyok ugyanebben az iparban. Végeztem, de kint termelésben volt gyakorlatom.

Elmondhatom,Közép európa legnagyobb cége is tartogatott sok meglepetést számomra.

Azt hittem mindenki majd piszkálni fog,meg a rossz munkákat én fogom kapni de NEM!

Egy régebb óta ott dolgozó mellé raktak,minden nap másikhoz,és minden nap más feladatokat csináltunk.

Egyik nap gyökölés,másik nap köszörülés,furatok mérése,pontozás,rajzolvasás,előrajzolás,hegesztőgép üzemelés,felrakó hegesztés stbstb...

Aztán ahogy mindig egyre több dolgot tanultál meg,úgy bevettek a csapattagok közé,és elmondták ki a normális,és kivel árt vigyázni,meg ki az akivel lehet viccelődni. Aztán utána téged is megviccelnek :) Sokszor idegesítő hogy a kalapácsot ráhegesztik a vasszekrényre,de jó poén megkell hagyni.főleg a sok köszörülést utána ;)

No de ahogy egyre többminden ragad az emberre,úgy fogadják be a brigádba,és úgy válik igazi munkássá.

Én ahogy veégeztem a sulival,már egyre komolyabb feladatokat kapok,érzem hétről hétre egyre jobban olyanná formálnak mint a többi szakember :)

Ez az én történetem

2013. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közép európa legnagyobb szerkezelakatos cégét említetted.

Megkérdezhetem melyikre gondoltál?Közgép zrt vagy a KÉSZ csoport

2015. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!