Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfizetéses vagy de honnan...

Előfizetéses vagy de honnan tudnám megérdeklődni, hogy mennyi a jelenlegi telefonszámlám ha az egyenleginfóból csak nagyjából tudom meg vagy egyáltalán semmit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz a honlapon, akkor ott a számlainformációban találod a számlát. És ott ugyanaz a számla van feltüntetve, amit postán elküldenek.
2013. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de úgy értem hogy mielött elkészülne a végleges számla elött is meg tudom nézni h pl a hónapközepén mennyi?
2013. júl. 19. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hónap közepén is tudsz érdeklődni, viszont ott azt tüntetik fel, hogy milyen számot hívtál, meddig beszéltél és azt kiszámolod.

Én úgy szoktam, hogy tudom, hogy hány percet beszélhetek 1 hónapban, ami benne van az előfizetésben, hogy nem haladom túl és az alapján látom előre, hogy mekkora számlára számíthatok. Mindig felírom záráskor, hogy aktuálisan mennyi a lebeszélt óráim és perceim száma és ami ahhoz az adott hónaprészben percben összejön, azt beszorozgatom a percdíjjal. Ha esetleg sms-t is írok, azt hozzáadom. És így mindig tudom, hogy mennyinél tartok éppen.

2013. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából én most a netezés miatt érdeklődök mert fizetős a netem és nem tudom mire számítsak:S
2013. júl. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!