Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azokon a bkv buszokon amelyike...

Azokon a bkv buszokon amelyiken bevezették az elsö ajtós felszállást, azokra felszállnak az ellenörök?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
persze
2013. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kisebb a valószínűsége.

Így sem tudnak mindig mindenhol ott lenni.

Ahhoz meg nagyobb hidegvér kell, hogy ott csaljál.

Egyszer mondjuk a párom felszállt, köszön a sofőrnek és már ment is tovább. Persze volt bérlete de nem kérték. Nem utazott ott már rég óta, tehát még az sem lehetett, hogy ismerős lett volna az arca.

Egy alkalommal én voltam úgy, hogy az utolsó járatot épp hogy elértem, tél közepe volt, majdnem megfagytam, vak sötét, már alig vártam hogy otthon legyek. Végre jött a busz, rajtam kívül 1 utas volt még a buszon. Tehát szállok fel, én is köszönök, mennék hátrébb, erre utánam szól a buszvezető, hogy mutassak fel jegyet vagy bérletet. Kb. 3-4 perc is eltelt, mire megtaláltam a hátizsákom legalján a bérletem, de addig ott várt a busz a megállóban és várt.

2013. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!