Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok belépni a facebookom...

Döme Enikő kérdése:

Nem tudok belépni a facebookomba mert le van zárva. Persze angolul van irva, hogy miért én meg nemvagyok profi angolos, úgyhogy a forditóba bemásoltam aztán annyi értelme van a szövegnek, hogy semmi. Valaki letudná nekem forditani?

Figyelt kérdés

Ittvan a szöveg: Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links.

To get help removing the malware, click Continue. Once the malware is removed, you can log in to your account.


2013. júl. 21. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
a lényeg röviden: fertőzött a géped, válaszd a "continue"-t, és akkor kapsz segítséget a malware (rosszindulatú program(ok)) eltávolításához, utána már be tudsz majd jelentkezni
2013. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,csak az a baj,hogy semmilyen segitséget nem kapok.
2013. júl. 22. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
én csak az üzenetet fordítottam le, másban sajnos nem tudok segíteni :(
2013. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lépj be mondjuk mozziláról,vagy torch-ról!
2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!