Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazságosan jártak velünk el...

Igazságosan jártak velünk el a rendörök és a halör?

Figyelt kérdés
találtunk egy régi szovjet gumicsonakot a padláson és kivitük a bányába a csonakot hogy megnézük hogy ereszt-e és csak a parton csonakáztunk mentömelényel és egyszer csak jöt egy ember akin nagyon érzödöt az alkohol szag és nagyon eröszakos volt velünk mi egyböl ki húztuk a csonakot de az ör csak vitatkozot velünk h az van ki írva a táblára h csonakázni nem lehet pedig az volt h fördeni nem lehet utána meg azt mundta h ugyanaz és stb.. levolt eresztve a csonak meg öszevolt pakolva és jöt a rendörség mert ö kihivta a rendörök is nagyon flegmák voltak és nem hitek nekünk csak a félrebeszélö hörnek akinek minden második mondatja megtagadja az elözöt a rendörök úgy tudták h mi fürödtünk és hogy nem akartünk kijöni a halör megalázó paracsolgatásaira de mi kilyötünk és ara hivatkoztunk ha apukám rendör emiat nem büntetek meg és mondtam hogy alkoholos álapotba van még érzödöt is meg tiszta vörös volt és nem csináltak vele semit. aki rendör vagy valami ilyesmi vagy tudja hogy kell eljárni ilyen helyzetekben akkor kèrem írja meg a válaszokat elöre is köszönöm. és ha valaki kiváncsi a részletekre böveben is elmondhatom.

2013. júl. 22. 08:32
 1/1 Egy ork ***** válasza:

Azért, ha egy rendőr nem érzi meg az alkohol szagát, az már súlyos!



Nem kötekedni akarok, de a pontok, vesszők használatát nem ártana tudni! Én is háromszor olvastam el, akkor más? Írd le még egyszer!

2013. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!