Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lincoln & Kennedy? Csak...

Lincoln & Kennedy? Csak véletlen a sok hasonlóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne kérdésem, hogy szerimtetek csak véletlen lenn az a sok haaonlóság John. F. Kennedy és Abraham Lincoln között? Sorolom:


Kennedy pomntosan 100 évvel Lincoln után lett elnök.


Lincolnt a Ford színházban lőtték le, a gyilkos egy raktárépületbe menekült.


Kennedy, mikor megölték egy Lincoln márkájú kocsiban ült, amit a Ford autógyár gyártott. Gyilkosa egy raktárépületből tőtte le és utána egy moziba.


Lincoln vagy Kennedy ( nem tudom már melyikőjük) hlála elött Marylinn államban tartózkodott. A másik férfe egy nappal a halála elött Marylin Monroe- val volt egy légtérben.


Van több is, de csak ennyi jutott eszembe. Szerontetek csak véletlen? Én nem tudom mit gondoljak.



2013. júl. 23. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek fele csak kitaläcio.
2013. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egy ork ***** válasza:
Olvasd végig azt a cikket, és leírják, hogy na, jó, ez ezért túlzás, ez ezért humbukk.. stb!
2013. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!