Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre mit léptek One Direction...

Erre mit léptek One Direction gyűlölők?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 26. 14:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] MEG ERRE? :D
2013. júl. 26. 14:46
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Mi az a One Direction? Miét releváns a mai világban?
2013. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy sok kép Photoshop. De attól még b*zisan öltözködnek és nincs se tehetségük, se eredeti ötletük :)
2013. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Hát ők pont nem öltözködnek b*zisan!!!!! Nincs rajtuk semmi b*zis!
2013. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy meg ezek szerkesztett képek!!ott van köztük az eredeti is! -.-" néhány meg félreértés! A videókban lehet látni, hogy csak súgnak a másiknak valamit -.-
2013. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy nem tudom, észrevettétek-e, de mi már nem is annyira a bandát gyűlöljük, hanem a nyáladzó directionereket... Ugyanis nekik nem elég, hogy a média tömi a szánkba ezt a zenének nevezett szutykot, még ők is erősködnek, hogy az mennyire jó... Esküszöm, a fél internet ezekkel a divathomárokkal van tele! Vegyétek már észre magatokat. Lehet valamit feltűnés nélkül is szeretni, és nem kell fogvicsorgatva a torkának ugrani annak, aki nem szereti őket... Én tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más az ízlése, hallgasson amit akar, de attól még megmondhatom a véleményemet. Szólásszabadság van, nem? :) A directionereknek magukba kéne végre szállniuk és észrevenni, hogy egy olyan bandát védnek őrjöngve, aminek a tagjai a létezésükről se tudnak...
2013. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem b*ziznátok le őket, akkor békén hagynánk titeket! Nem mondtuk, hogy szeressétek őket, de minek kell leszólni őket????mit tettek?
2013. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem és tök normális hangnemben írtam le a mondandóm, Te erre vajon miért nem vagy képes? :)

Amúgy meg azt írom le, amik tények. Egy normális érvet nem tudtok felhozni, hogy miért is olyan jó a "zenéjük".

2013. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%
A zayn and louis's kiss amugy nem photoshop..a 1D tenyek kozt ott van az is h louis egyszer megpuszilta zayn nyelvet..hat igen minden fiu ezt csinalja a baratjaival..es amugy miert vagytok naivak?miert faj az igazsag?egyertelmu h ezek a fiuk ha nem is melegek d akkor is biszexek..nem sok hetero fiut lattam aki ennyire termeszetesen puszilgatja..v simogatja ..v a farkat fogdossa a baratjainak..ugyan mar naiv kislanyok vagytok..az h ok szeretik a fiukat ,nem jelenti azt h a lanyokat nem...
2013. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
43%

igen.normális hangnemben leírom hogy igenis jól énekelnek. mert különben nem lettek volna az X-faktor 3. helyezettjei..

Ja és a képekről pedig annyit hogy nem minden az,aminek látszik.Ti sose fogjátok megtudni hogy például mit miért tesznek.(a képek zöme meg PS)És igen.én is directioner vagyok.azért vagyunk "egy család" mert megvédjük egymást és a fiúkat.

2013. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!