Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Egerbe megyek az EKF-re...

Ha Egerbe megyek az EKF-re akkor az tök mindegy, hogy melyik kolit választom a suli kollégiumai közül? Vagy az egyes karokat ugyanott szállásolják el?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogy működik ilyenkor a rendszer?

2013. júl. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Az EKF-re járok, de mivel egri vagyok, nem lakok koliban. Viszont a barátaim nagy része kolis. Elmondom a tapasztalataimat :D

3 koli közül lehet választani, illetve ha lány vagy, akkor 4. Teljesen mindegy, milyen karra jársz, mindenhol vegyesen vannak. Szóval a kolik:

- Szűz Mária Koli: csak lányok mehetnek oda, nagyon szép, igényes, nagy szobák, olyan mint egy hotel :D jó a környék, nagyon közel van a belvároshoz, de akár helyijárattal is jól megközelíthető (nem tudom megéri-e neked a bérlet). az egyik barátnőm ott lakik, gyakran megyek fel hozzá. ők négyen vannak egy szobába, de a szoba olyan nagy, hogy mindenkinek van magánszférája, nincs zsúfoltság, az ágyak se egymás mellett vannak.

- Almagyardombi koli: ez az egyetlen amiben még nem voltam. Fent van a hegyen, ha szeretsz sétálni vagy a C, D, E épületekben lesz sok órád, akkor jó. Ha utálsz hegyet mászni, nem éppen ideális választás

- Leányka koli: az Almagyardombi koli mellett van, szintén a hegyen. Belülről elég igényes, a szobák nem túl nagyok, de nekem tetszik. Van lift :)) Van aki imádja, van aki utálja, de általában elégedettek vele az emberek

- Sas koli: júúúúújjj :D mi csak úgy jellemezzük, hogy a "fertő". elég rendetlen emberek vannak ott (nem mindenki!!!), és páran képesek enni a földről.. :D de nagyon összetartó közösség, sokat buliznak, és a fiúk közt van sok jófej emberke^^ a lányokat nem ismerem xD csak akkor menj oda, ha gyorsan tudsz alkalmazkodni másokhoz; ha kényeskedsz és nem érted a tréfát, inkább válassz mást. sokat hülyéskednek, lehet rajtuk röhögni, de vannak olyan apró kellemetlenségek h pl. a szoba közepét wc-nek nézik... :D

2013. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez azért nagy segítség volt.köszi.

TTK-on fogok tanulni van olyan hogy ehhez a legpraktikusabb koli vagy olyan hogy valamelyikben több TTK-s lakna?

2013. júl. 27. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a haverom, aki a Leánykában lakik, TTK-s. Asszem még 3 másik csoporttársa is ott lakik. A kolik összetételét sajna nem nagyon ismerem, de tuti h mind a 4 szakról vannak emberek mindenhol.
2013. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaa és ha TTK-s leszel, akkor méginkább a Leánykát ajánlom, mert az ott van azok mellett az épületek mellett, ahol óráid lesznek :)
2013. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :) sokat segítettél!
2013. júl. 28. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én is a TTK-ra megyek :D Főiskolás ismerőseimtől azt hallottam, hogy a Leányka úti a legjobb koli és most újították fel. Annyi, hogy közvetlen buszjárat oda nincs, gyalogolni kell egy picit.
2013. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen most már tuti hogy oda szeretnék menni.amúgy nem gond a távolság az legyen a legkevesebb.
2013. júl. 30. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!