Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elegem van

Mit tegyek? Elegem van

Figyelt kérdés
Elegem van az életből, nem akarok élni, Nem akarok szenvedni, se többet félni Nem akarok érezni már se jót, se rosszat, Nem akartam rövid életet, se hosszat El akarok menni innen, el jó messzire, Emberek nélkül akarok lenni, nem gondolva semmire!

2013. júl. 28. 13:42
 1/3 anonim válasza:
Ha emberek, barátok nélkül maradsz az a vég, ezt semmiféleképp. Nem szórakozni kell eljárni, nem inni. Csak a barátokkal elmenni valahova, ez mindig lendít a holtpontokon. Biztos kilábalsz majd ebből.
2013. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már bele fáradtam az egészbe ,annyian átvertek barátok ,férfiak és már tényleg úgy érzem hogy már nincs miért élnem :(
2013. júl. 28. 14:53
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok. Attól ,hogy átvertek még nem szabad, hogy összedőljön a világ. Fel kell állni, továbblépni. Ettől függetlenül is biztos vannak olyan barátaid akik igaziak és nem vernek át téged soha. Olyan nincs, hogy nincs miért élned, fiatalon azért mert még előtted van a jövő, ki tudja milyen sokra viheted még. Ha pedig már idősebb vagy akkor van végzettséged, valószínűleg munkád. De mindkét esetben keress egy hobby-t ami leköt, amivel el tudod ütni az időt és addig se arra gondolsz, hogy most ebben a pillanatban milyen rossz neked hanem arra, hogy van olyan amiben jó vagy és ezért megéri élni és foglalkozni vele.
2013. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!