Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átmehetek másik suliba, ha...

Átmehetek másik suliba, ha már felvettek?

Figyelt kérdés
Ha felvettek valahova költségtérítésesre, de mégse akarok oda menni, hanem egy másik suliba, ahol van olyan szak, akkor átvehetnek? Mert úgy tudom hogy pótfelvételizni akkor kell, ha nem vettek fel sehova. Akkor ilyenkor mi van? és meddig változtathatok, ha lehet?

2013. júl. 28. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért volt a sorrend hogy elsőként kell megadnod ahová a leginkább szeretnél menni és ha összejön az a pontszám ami mindháromra követelmény akkor az elsőnek megadott helyet veszik figyelembe és odamész.

Már késő bánat jövőre megpróbálhatsz átmenni, de nem értem hogy miért gondoltad meg így magad. Pedig szerintem sokan cserélnének veled. A barátnőm kicsit csalódott hogy nem sikerült bejutnia az elsőnek választott sulijába, de a másodiknak megválasztottba viszont bekerült, örül annak is de mégis csalódott, meg hallottam már pár embert akik szintén csalódtak. Szóval inkább örülj.

2013. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Örülök, oda szerettem volna, csak családi ügy miatt akartam mégis inkább azt hogy közelebb legyek a családomhoz ezekben az időkben. De akkor látom hogy marad ez. Mégegyszer köszi:)
2013. júl. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!