Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi szarhat rá a ruhára?...

Mi szarhat rá a ruhára? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Reggel melóba menet készülődtem, majd felvettem a ruhámat. Aztán már rég úton voltam, mikor észrevettem valamit a nadrágomon, mondom mi a... egy ilyen kis világos barna valami volt ott, de tényleg nem volt nagy, mint egy nagyobb hangya, akkor volt. Letöröltem, mert azt hittem, hogy le ettem magam. De aztán megszagoltam és SZAR szaga volt. Pedig a szárítóról vettem le a ruhát, tiszta volt, mégis rá szart valami. De nem volt száraz, mert elkenődött kicsit, már nem látszik, mert vízzel kidörzsöltem, csak nem hagy nyugodni a kérdés: Mi szarik rá a ruhára?!



2013. júl. 29. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
madár
2013. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Először Én is erre gondoltam, de a madárnak nem ilyen színű, hanem fekete-fehér, inkább csak fehér és nem ilyen kicsi. Ez meg világos barna volt és büdös. A Madár szar emlékeim szerint nem az.
2013. júl. 29. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
nincs kutyád vagy macskád? :)
2013. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kutyám az van, benti kutya, Kínai kopasz. Nem tudom, hogy Ő volt e, mert tényleg kb. -- ekkora volt mint ez a két vonal az egész. Általában szobatiszta, csak akkor nem ha nincs otthon senki és nem tud kimenni. Én még arra gondoltam, hogy a molylepke, vagy valamilyen bogár nem tud ilyet "gyártani"?
2013. júl. 29. 10:09
 5/10 A kérdező kommentje:
kicsit nagyobb mint az a két vonal, csak itt nagyobbnak látszik amikor írom. És nem elvolt kenődve, hanem csak úgy volt mintha oda csinálták volna direkt. Csak Én kentem el amikor letöröltem.
2013. júl. 29. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem vetted magadhoz a kutyát vagy esetleg nem ültetted a kutyát az öledbe? :)
2013. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áh, nem. Nem nagyon szoktam babusgatni. :D Igazából öcsém kutyája, de amúgy sem nagyon szoktam ölbe venni a kutyát. Csak megsimogatom és kész, de ma még azt sem csináltam.
2013. júl. 29. 10:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmmm, azóta is fenn áll a probléma?
2018. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyiba igen, hogy még mai napig nem jöttem rá mi volt az.
2018. márc. 25. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés
2018. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!