Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a blogger.com-on...

Temy Greenwood kérdése:

Hogyan tudnék a blogger.com-on fejléces blogot csinálni?

Figyelt kérdés

Akárhogyan is próbálkozom egyszerűen nem jön össze, pedig nagyon szeretném megcsinálni! Nagyon hálás lennék annak aki tudna segíteni! :)

Előre is köszönöm!



#blog #blogger #fejléces blog készítés
2013. júl. 31. 07:40
 1/7 Makoscsiga ***** válasza:
mutass egy peldat, hogy hova akarsz eljutni... mert igy nehez lesz.
2013. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem nagyon értem. :$

Igazából csak azt szeretném ha fejléce lenne a blogomnak mert csak 'szöveget' tudtam a fejléc helyére írni. (Én a kérdésnél így gondoltam , remélem érthetően 'magyaráztam')

Itt a blogom -> [link]

2013. júl. 31. 11:09
 3/7 Makoscsiga ***** válasza:
Ja értem, az van, hogy azt akarod, hogy a fejléced alatt legyen valami, hogy olvasható legyen a szöveg. Mert fejléc az van most is. Alá kell tenni egy képet a fejléc szerkesztésénél. Ha nem arakrsz képet, akkor is egy egyszínű 751 pixel széles cuccot csinálni kell. nem nagy cucc.
2013. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 31. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én képet szeretnék a szöveg HELYÈRE tenni. És nem úgy , hogy mögé 'beszúrni'. De egyszerűen nem engedi. Ha meg kitörlöm a szöveget nem marad semmi, annak a hellyére akarom.
2013. júl. 31. 14:49
 6/7 infomoly ***** válasza:

Elrendezések / fejléc szerkesztés. A fejléc beállításai ablakban pedig válaszd ki a képet, amit a fejlécbe akarsz és az elhelyezésnél tegyél pöttyöt a "cím és leírás helyett" lehetőséghez. Végül mentés.


Így sem megy?

2013. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen! Nagyon köszönöm!!!!!!! Így már megy!!!!! Ezer hála!!!! :)))
2013. aug. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!