Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyam utal, barataim nincsenek...

Anyam utal, barataim nincsenek, iskolaban szarvagyok, munkam nincs, szerencsetlen es meg csunya is vagyok. Szerintetek oljem meg magam?

Figyelt kérdés
nemtudom kell e ilyen nyomorusagos ember egyaltalan a foldre..
2013. júl. 31. 08:37
 1/7 anonim válasza:
XDD. anyád miért utál? apukád hol van?
2013. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem kell ilyen ember a Földre

Mi volt előbb? Elhagytak a barátaid, vagy pesszimista kutya voltál

2013. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

"Anyam utal"

Anyád biztos nem utál. Gondolom többször csúnyán megbántottad és emiatt neheztel rád. Ülj le vele, beszéld meg a dolgokat és kérj bocsánatot!


"barataim nincsenek"

Akkor szerezzél. Menj el új társaságba és ismerkedj.


"iskolaban szarvagyok"

Ezt a helyesírásod is alátámasztja. Figyelj oda órán és tanulj szorgalmasan. Iskolába más nem kell.


"munkam nincs"

Milyen iskolába jársz? Maximum gimnazistának gondollak. Nagyon kevesen dolgoznak gimi mellett.


"szerencsetlen es meg csunya is vagyok"

Szerencsétlen vagy? Ez meg mit jelent? Valamit próbáltál és nem jött össze? Mindenkivel előfordul az ilyen. A különbség, hogy a normális ember utána feláll és újra próbálja.


A kimagaslóan alacsony önbecsülésed miatt nem tudom komolyan vegyem-e a "csúnya vagyok" kijelentést. Gyanítom, hogy max átlagosan nézel ki és bebeszéled magadnak, hogy csúnya vagy. Mindenesetre ezen is lehet segíteni; új frizura, jó ruhák és pozitív kisugárzás. Ha lány vagy még sminkelhetsz is. Ha az alakoddal van bajod, diéta (nem fogyókúra) + sport megoldja.


"Szerintetek oljem meg magam?"

Szerintem ennél nagyobb bűn és gyávaság nem létezik. Főleg iskolás korodban amikor még épphogy belekóstoltál az életbe. Lesz még sok rossz dolog, de sok jó is. Érdemes élni :)


Ezen gondolkozzál el: Ha megbotlasz, mielőtt felállhatsz még el kell esned...

Azt hiszem te már "elestél" rendesen, ideje felállni.

2013. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Na figyi. Anyum is szokott haragudni rám mikor hülyeséget csinálok. De bocsánatot kérek és ő megbocsát nekem. Aztán én is mindig azt hittem, hogy csúnya vagyok de mikor felsős lettem más lett a frizurám és azóta már 3 csajnak is tetszek. Suliban én is szar vagyok de csak azért mert nem figyelek. De most jövő évben muszáj lesz belehúznom. Szerencsétlen én is szoktam lenni pl.: ha valamit kitűzök magam elé, hogy például magam összeszerzem egy telefonra a pénzt. Azt hittem, hogy olyan könnyen össze fog gyűlni. De NEM. Le is álltam vele, hogy inkább hagyom. De mikor már nem is gondoltam rá keresztanyukám meg keresztapukám adott 20 ezer Ft névnapomra. Ami Áprilisban volt :D. És most megint elkezdtem gyűjteni. És már meg is vagyok. De rájöttem, hogy minek nekem telefon van nekem. Inkább tesóm régi gépét fogom feljavítani 1 sokkal jobbá telefont meg majd kapok jövő októberben. Addig meg kibírom. És sokkal jobban tettem, hogy inkább a gépet csinálom meg mint, hogy vegyek egy telefont 63 ezer Ft-ért. Szóval bármi lehet. Igaz barátaim vannak. De én 15 Km-re lakok onnan ahol tanulok. És hááát így nehéz találkozni a haverokkal. Ahol lakok most 1 falu itt 1 barátom sincsen. De megvagyok én anélkül. Segítek helyette a szüleimnek, mikor nem kell akkor gépezek, biciklizek STB. Szóval ne írj ilyen hülyeségeket.
2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Veled is jól kiba.szott az élet.

A katólikus vallás azt tartja hogyha gondok miatt megölöd magad akkor az is gyilkosság pokolra jutsz ás ott az lesz a büntetésed hogy a gondjaid örökké folytatódni fognak.

Sóval kérj meg valakit hogy öljön meg.

2013. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha úgy ölöm meg magam, hogy nincs semmi gondom, akkor jó életem lesz a pokolban?
2013. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikasa válasza:
ne legyél enyire peszimista biztos van valami támaszod vagy tüz ki magadna egy célt és valósitsd meg és most kerültem fel a gimibe gyakran veszekszek anyukámal meg a család többi tagjával olyan nem létezik hogy egy anyuka aki szeretet ne tudna meg bocsátani csak azért mert veszekedtetek úgy tartják minden egyes veszekedés csak erösebb kapcsoltahoz vezet ja és hülyeség ön gyilkoságon gondolkodni és mikor szomorú vagyok akkor mindig meg nézek egy animét amely jobb kedvre derít ja és még valami olyan nincs hogy valmi vagy valaki csunya legyen hisz mindekinbe van valami szép itt most nem csak belsőre gondolok szép mosoly szép szemek szép haj mndekibe van valami csodálatos és egyéni :)
2013. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!