Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecen mennyire élhető...

Debrecen mennyire élhető város? Gondolok itt a munkalehetőségekre, és árakra. Rosszabb vagy jobb mint Miskolc?

Figyelt kérdés
Debrecen, Miskolc
2013. júl. 31. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Debrecenre szavazok egyértelműen, szerintem jobb, de biztos vannak akik Miskolcot tartják élhetőbbnek. Ezt nem csak pl munkák alapján gondolom hanem közbiztonság szempontjából is jobb Db, bár hivatalos statisztikát erről még nem láttam.
2013. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Ja de attól még Miskolc is biztosan jó város és sokan szeretik. Az, hogy ki hol él boldogan nem attól függ hogy olyan városban él e, ahol 3 forinttal olcsóbb a tejfel mint máshol.
2013. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Debrecen!! Testvérem ott él,mert oda jár egyetemre. A családdal én Miskolcon. De lassan türhetetlen ami itt megy.
2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!