Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naiv voltam azt hittem nem...

Naiv voltam azt hittem nem kell fizetnem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel jött egy kés és ollóélező fickó. Én úgy értelmeztem, hogy mivel az utcában munkálatok folynak ő szívesen megélez pár dolgok. Összegyűjtöttem az ollókat, késeket és közölte, hogy remélem tudom, hogy ezért valamennyit fizetnem kell.


Három ollót élezett ki, közöltem vele, hogy nálam nincs készpénz valamennyi aprót tudok adni. Adtam neki 200 ft.-t és mondtam neki, hogy nem fair, hogy erről nem beszélt az elején. Volt benne elkeseredettség és felháborodás is. Azt mondta, hogy holnap visszajön.


De én nem akarok többet fizetni, mert magamnak is meg tudom csinálni csak macerásabb!



2013. júl. 31. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki nem dolgozik ingyen. Fizesd ki.
2013. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Semmit nem tudsz tenni ezzel. Nem gondolhattad komolyan ,hogy majd ingyen meg fogja neked ezeket csinálni. A mai világban már szinte semmi sincs ingyen!
2013. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Te nem naív vagy hanem hülye.

Gondolom hiszel a mikulásban is.


És ezek szavaznak, basszus!

2013. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Antimod ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz balhét, fizesd ki, legközelebb pedig egy kicsit óvatosabb legyél az ilyenekkel! Pláne, ha kést adsz a kezükbe.
2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérj a szolgáltatásról számlát, és ha nem tud adni, akkor ajánld fel nagyvonalúan, hogy megbocsátod az adóelkerülést, ha ő most szépen hazamegy.
2013. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A számlás megoldás nagyon nagyon tetszik! :) Köszönöm szépen!
2013. júl. 31. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy pofánverődés legyen belőle xD
2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem engedem be :) A kerítés és a kutyám véd..:P
2013. júl. 31. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves is vagy ?
2013. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ,hogy mi lett amikor visszament
2013. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!